Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó minőségi fülest...

Milyen jó minőségi fülest tudnátok ajánlani? Olyasmi kéne ami fülcsatornába megy és a határ 20. 000Ft.

Figyelt kérdés
elsősorban Sennheiser-re gondoltam
2012. máj. 8. 21:48
 1/7 anonim válasza:
philips shq 3000 ez megy gépbe és nokiába. olyan 5000 körül lehet. Meg nézd meg a tesco-ba
2012. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sennheiser. Nekem is az van és meg vagyok vele elégedve.
2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
CX300-II
2012. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem CX500-am van, nem mai modell már, nem tudom gyártják-e még. Lassan 3 éve használom és még mindig ugyanolyan tisztán szól. Még buszon ülve is kiszűr minden zajt.
2012. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 GenXstaR ***** válasza:
Panasonic. 3000 forint körül van. A modell száma sajna nincs már meg de ajánlani tudom. Összehasonlítottam egy sennheiser-rel ami ugyancsak van,de semmi különbség nics a kettő között. A sen úgy 13 000 körül volt,de érdemi különbség nincs. A márkanevet kell megfizetni akárcsak a harapott almás cuccoknál. :)
2012. máj. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: hát neked elég bot füled lehet, és a harapott almás cuccokról most itt nem volt szó, de tény hogy fülesben nagy sz.rok, de minden másban azok a,legjobbak, és a minőséget, eredetiséget fizeted meg..
2012. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GenXstaR ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem kívánok harcba keveredni veled az almás cuccok kapcsán,de azt azért hozzátenném,hogy az apple termékeknél csak a felhajtás nagy. Megértem remek készülékeket gyárt. Az iphone 4 tényleg nagyon jó lett,de az árazásnál picit félreütöttek a pénzügyisek. Lehet fülhallgatóban is nagyon jó termékeket kapni olcsón akárcsak telefonban. Nem kell mindig bedőlni a márkanévnek. Persze aki megteheti az vegye a legnagyobb gyártó legdrágább termékeit. A hallásommal minden rendben van,köszönöm kérdésed. Ezt vizsgálati eredményekkel is alá tudom támasztani! :)
2012. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!