Van 3d-s tv-m, (Samsung Smart), tételezzük fel ha vennék egy xbox 360-at, tudnék 3d-ba játszani? (Természetesen ha a játék is támogatja)

Figyelt kérdés
Például Crysis 2, az támogatja a 3d-t, pusztán arra lennék kíváncsi hogy ezt tudja-e a játék xbox 360 on.

2012. máj. 9. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 3D-t akarsz akkor bizony PS3-mat kell venned, és akkor a válaszom: igen.
2012. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első elég nagy baromságot írtál, attól nem lesz 3D-s a játékod, ha csak PS3-ad van!!! PS3-on is CSAK azzal lehet 3D-s megjelenítést elérni, ahol a játék támogatja a 3D-t, igaz ez fordítva is a Xbox 360-ra is! Más különben sehogy!
2012. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző:


te beszélsz baromságokat, mert én sehol sem írtam olyat, hogy mindenen lehet 3D-be játszani.

Csak azt, hogy 3D-hez PS3 kell, mert box-on csak elméletileg van 3D, gyakorlatilag mondhatni nincs.

PS3-on sokkal nagyobb a 3D tartalom, és a 3D minősége is jóval durvább, én ezt írtam.

2012. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en most vettem Xbox 360 és elsőnek van igaza.. a kettő között filóztam, de végül Xbox360 at vettem. ELSŐNEK VAN IGAZA
2012. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, de amúgy #2 nem fogta fel amit írtam, ő másra mondta, hogy nincs igazam.
2012. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bármit is veszel Wii-t,Ps3-at,Xbox-ot ha rákötöd a TV-re és megnyomod a 3D gombot (ha van 3D-s tévéd tudnod kell miről beszélek) bármilyen játékot átkonvertál 3D-be.Hidd el tudom miről beszélek nekem is Samsung 3D Smart Tv-m van
2012. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!