Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a Diginél a sorrendet?

Figyelt kérdés

Most hülyének néztek mert nem tudom elolvasni a használati utasítást...Pedig még abban sincs benne ami a probléma.

A csatornáink teljesen összekeveredtek és tudom hogy kéne sorrendbe rakni, csak az a gond hogy pl. a Tv 2 a 86-on van és odaviszem az első helyre, a száma továbbra is 86 marad...Szóval ha bekapcsolom és előről akarom nézni a csatornákat, 86-tal kezdődik és nem 1-el...Valaki tud segíteni hogy hogy állítsam be, hogy normális sorrendbe legyenek és a 86 után ne a 34 jöjjön? Előre is köszönöm a válaszokat. :))


2012. máj. 14. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad leírt módon nem lehet sorba rakni őket azért nem tudod!

Bár a Kedvencek menüben listázhatod a neked megfelelő sorrendben és akkor úgy fog egymás után következni de 86-ból sosem lesz 1-es(és a többi) hiszen az a programszámot jelöli ahogy a digi központi egységében szerepel.

2012. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eddig be lehetett állítani, most már miért nem lehet?
2012. máj. 14. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Basszus máár... :( Köszönöm a gyors válaszokat...:)
2012. máj. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!