Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik még videomagnó? Hát...

Létezik még videomagnó? Hát kazettás (audio) magnetofon?

Figyelt kérdés
A katódsugárcsöves televíziót meg sem merem kérdezni.

2012. máj. 16. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem egy szalagos videóm van, kedvenc sorozatokat szoktam felvetetni vele, és CRT TV-m. Semmi gondom velük. A kis hifi-ben van kazettás rész is, de mondjuk azt már nem használom, viszont nagyon szépen szól a kütyü (CD-t is tudja), eszem ágában nincs lecserélni. :)
2012. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem így értettem! Van(nak)-e még kereskedelmi forgalomban?
2012. máj. 16. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Katódsugárcsöves kistévék még vannak, én Sat*rnban láttam őket, de láttam nagyot is. Videómagnót is gyártanak még, de azt már csak stúdiócélokra, eszméletlenül drágán. Ha jobban körbenézel biztos hogy találsz még VHS-t. Valószínű, hogy manetofont is gyártanak még, de ha gyártanak is, biztos hogy azt is stúdióba, esetleg régi hanganyagokat digitalizálni. Magnetofont biztosra veszem, hogy kersekedelemben nem kapsz, már a 90-es években elavultnak számított, de vannak még ilyen "hagyományőrző" céegek,. akik előveszik a régi termékeiket és újra gyártásba veszik, vagy lelkes, amatőr cégek, akik vagy terveznek sajátot, vagy megveszik a licencet a nagy cégektől. Ha ilyet szeretnél, nézelődj a V*terán!

Üdv!

2012. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Akkor félreértettem, bocsi. Első voltam.


CRT TV-k még vannak, sok helyen láttam, folyamatosan esik az áruk, de még van. (Aránylag jó képe van és elnyűhetetlen.) Videót is látok, de azért azt már keresni kellene. Ha nagyon akar valaki, kap azt is, újonnan. Videokazettákat is még lazán kapsz sok helyen. (pl. Media Markt.) Audio szalagos kazetták gyakorlatilag teljesen eltűntek, és ennek megfelelően magnókat sem hiszem, hogy gyártanak bolti polcokra. A kis mini-hifi egykezes táskaszerű lejátszó csodákba is már csak CD lejátszó van.

2012. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha valaki nagyon akar, kazettás magnót is tud még venni, akár újan is:

[link]

[link]

[link]


Sőt. A Tescoban lehet venni olcsó rádiós magnókat és nemrég láttem kazettás-CD-s minihifit, szintén a Tescoban.

2012. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!