Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet letöltött audió...

Hogy lehet letöltött audió (FLAC) fájlokat berakni az iTunes-ba?

Figyelt kérdés
Letöltöttem Selena Gomez albumait audió formátumba, de nem tudom behúzni az iTunesbe úgy mint az MP3-makat és akkor sem csinál semmit, ha társítom. Mi lett ezzel? Az MP3-mat meg be tudom tenni. Miért nem engedni? Próbáltam, hogy kiírom és úgy hátha lehet majd importálni, de rá se kérdez. Már az életemet megette ez a szar. De biztos én vagyok a hülye, és nem értek hozzá.

2012. máj. 18. 19:08
 1/2 anonim válasza:
Esetleg más zenelejátszó program? Vagy konvertáld át mp3-ba.
2012. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jó. Mással nem lehet szinkronizálni ezeket szerintem. De már meg mondták a megoldást. Meg is csináltam. Át kellett konvertálni m4a-ba vagy aac-be, de ugyan olyan volt a hangminősége, mint a 320Kb/s-es MP3-nak, csak így 400Mb-ot foglal, nem pedig 180-200-at. Azt hittem jobb lesz a hangminőség sokkal, pedig most jó fülesem van hozzá, ha lett volna különbség, akkor hallom.
2012. máj. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!