Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ITunes audió CD grap nem...

Lord Andris kérdése:

ITunes audió CD grap nem indul és nem tudom miért. Tunátok segíteni?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy felraktam a gépemre az iTunes-t. Miután elindul a program bejön a kis HELP segítő ahol videóban mutatja be, hogyan lehet meglévő audió lemezeket hozzáadni a Médialistához. A gond az hogy mikor berakom a lemezt, nekem nem inditja el a bemásolást (és nem a program miatt, mert ott bevan állítva hogy azonnal másoljon).


Csak akkor sikerül bemásolnom, ha előtte kiírom néróval képfájlba, majd betöltöm virtuális meghajtóba. Akkor automatikusan történik ami a videóban. Miért csak a képfájlnál csinálja ezt? A másik kérdésem, eredeti lemeznek nem találja a CD borítóját, medig fent van iTunes store-on a lemez.


Minden értelmes segítéget előre is köszönök.


2010. okt. 13. 12:21
 1/1 anonim válasza:
Megtolhatjuk. Benzin van benne?
2010. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!