Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes megvenni a mellszivót...

Érdemes megvenni a mellszivót előre, vagy esetleg megvárni ha szükség lesz rá?

Figyelt kérdés
Melyék mellszivó vált be inkább? (Márka, kézi vagy elektromos?)
2012. ápr. 2. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a te helyedben, csak később venném meg! Én is megvettem (elektromosat) de 3hét után elapadt a tejem, így eladtam! Vagy vegyél használtan, vagy kérj kölcsön, és ha látod, h sok a tej, akkor érdemes venni! Addig szerintem ne költs rá feleslegesen!

2012. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiacskám 8 hónapos, még szopizik, nekem nem volt és nem is hiányzott.
2012. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor várni fogok a vásárlással. Köszi a válaszokat
2012. ápr. 2. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk előre, szerintem is felesleges, nem tudni kell-e. Nekem a 2. napra a kórházban úgy bedurrantak a cicijeim, hogy gyorsan a helyi patikában vettünk egy egyszerű kézit, 2000 volt. Rengeteg a tejem azóta is, 1 cici elég neki egy evésre, és még úgy is marad benne, állandóan fejnem kell, úgyhogy tervezem, hogy holnap megyünk úgyis vissza ellenőrzésre, akkor bizományiban nézünk valami komolyabbat, az újaknak horribilis ára van.

Olvastam, és jó ötletnek tartom, hogy esetleg kinézed, hogy milyet szeretnél, aztán ha szükség lesz rá, a Párod meg tudja venni.

2 hetes Kisfiú anyukája

2012. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem vettem meg előre,csak kinéztük,hogy melyik legyen. Kb. a 3. napon lett rá szükség,akkor a párom megvette és behozta nekem.
2012. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vettem előre, és nem bántam meg. A kórházba jól jött, mert a picim melég álomkóros volt, viszont amint bedurrantak a melleim, le tudtam fejni és éjjel azt kapta meg, nem pedig a cukros vizet. Kézot vettem (Avent), nekem bevállt, az első időben fejtem rendszeresen (már amennyire egy soha nem alvó gyerek mellett lehet), de már hetek óta a szekrény mélyén van, beállt a kereslet kínálat. Most 3 hós.

Elektromosat szerintem felesleges, hacsak nem akarod leadni, vagy valami miatt nem tud a pici ciciből enni.

2012. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem előre,még szerencse,mert már a kórházban muszáj voltam fejni,nehogy begyulladjon! 4000ft-os mellszívót vettem,az nem nagy összeg,de jól jött.
2012. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várj a vásárlással.Én csak egy gyógyszertári mellszívó harangot vettem akkor amikor már megvolt a pici.Ezt is csak azért,hogy le tudjak fejni egy kiskanál tejet a Vigantol-hoz.
2012. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!