Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360-at érdemes venni csak...

XBOX360-at érdemes venni csak a HALO szériákért?

Figyelt kérdés

Terveztem hogy PS3-mellé veszek egy (használt-vagy új) semmi extrával egy x360-at a HALO: 3-4, és REACH miatt. Szerintem jó állapotban lévő használtak, vinyó nélküliek egy kontrollerrel (vagy nélkül, mert már van egy vezetéknélküli kontrollerem) már vannak 20-30k-ért. Szerintetek megéri csak ezekért megvenni? Meg talán a Gears of WarIII.. de a HALO a lényeg:)

Köszönöm a válaszokat!:D



2012. jún. 2. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ezzel a sorozattal játszanál szerintem értelmetlen. Nekem eredetileg xboxom van de vettem mellé kéz alól használtan egy ps3 at is mert neten azzal jobban tudtam játszani is. De csak pénzkidobás volt mert ez a fellángolás nálam hamar megszűnt így csak otthon porosodik a szekrény aljában. Eladni eltudnám csak mostanában nincs időm arra hogy egy hétvégi napon levezessek oda vissza bő 260 km-ert egy konzolért meg időm sincs mivel egyedül a vasárnapom a szabad mostanában és akkor pihenés helyett az egész napom elmenne plusz akkor illene ottmaradnom a szüleimnél pár órát ami azzal járna hogy korán reggel induljak és késő este menjek haza. Én meggondolnám a döntésedet csak ezért.
2012. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A HALOval gondolom szeretnél multizni is, ahhoz viszont újabb 12 ezret (nem tudom pontosan mennyibe kerül, de kb. ennyi) ki kell adnod az 1 éves GOLD kártyáért.


Mondjuk ha nem akarsz multizni és használtan veszed a játékokat, akkor talán nem olyan horribilis, de akkor se éri meg kidobni érte 25-30 ezret. Olyan, mintha magát a játékot vennéd annyiért.

2012. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért nem, kivéve ha tele vagy lével.
2012. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát inkább azt mondanám hogy megvan rá a keret. Használtan találtam 38k-ért, teljesen új, mindene megvan [megbízható].. meg a HALO szériák. Nekem egyetlen negatívum a ps-ben hogy nincsen halo pedig nagyon szeretem:)
2012. jún. 2. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bazz...

Ha akarsz játszani a Halo-val vedd, meg ha nem nem...

Csak te tudod, hogy neked megéri-e vagy sem.

2012. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha akarod vedd meg. Hisz az uncharteddel szerintem többet játszanál mint a halo-val. Én ma próbáltam ki de nem birtam lerakni csak amikor mindíg megöltek:D nembeszélve a killzone-ról...
2012. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nem olyan nagy játék...

Classikon még az volt a halo1 , a kettő talán, 360-on szerintem 4-es volt a halo3, megvan, de nem sokat játszottam vele, a reach meg nem tudom....megvan, kb 2 óra játékidő. pedig szeretem az fps-t.

én a halo miatt nem vennék......én véleményem.

2012. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!