Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha tv helyett LG full HD 3D...

Ha tv helyett LG full HD 3D LED tv-monitort veszek, akkor annak rosszabb a képminősége? Vagy mi a hátránya? Mért olcsóbb azon kívül, hogy kisebb a kijelzője? Érdemes, élvezhető?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb a képe, mert kisebb kijelzőn kapod ugyanazt a felbontást.
2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cipi8 ***** válasza:
Persze hogy jó és a kép is kicsit jobb mit a nagy TV-ké mert kisebb a kijelző, főleg ha sima analóg adást nézel rajta mert a nagy képen jobban látszódnak a képhibák a gyengébb adásoknál. Még egy érv mellette hogy monitornak is használhatod.
2012. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de az elvileg ugyanebbe a szériába, technológiába tartozó szintén lg tv-k meg több száz-ezer forintba kerülnek. ez riasztott el egy kicsit, hogy ez miért van..csak mert kettőt tapsolok, 3mat füttyentek és átkapcsol, meg mert nagyobb, meg jobb a hangszórója stb? vagy én ezt nem értem:D a monitoron is van usb hdmi meg ilyenek, ami kell
2012. máj. 29. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Monitornál a betekintési szög lényegesen kisebb, mint egy tévénél.
2012. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hangszóró MINDEN LED-LCD-PLAZMA tévén egy ótvar...akkora mérettől nem kel csodát várni.
2012. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyébként a hangszóró nem érdekel, mindenképp hifire teszem...
2012. jún. 1. 18:05
 7/7 cipi8 ***** válasza:
Az fika mind a lefelé sugárzó hangszórók miatt az enyémnek is csak azért van "jó hangja" mert 2 m magasban van. amikor lent volt hát mint egy rádió.
2012. jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!