Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy xbox 360 gépem. Most...

Van egy xbox 360 gépem. Most lett flashelve lt 3. 0-ra. A dashboard 14699. Van egy eredeti call of duty black ops játékom. Nem akar elindulni, mert mindig kiírja, hogy "this disk is not supported" mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Amíg nem került új flash a gépre addig futott szépen. Minden más régebbi írt és eredeti játékom is müködik - valamint saját írt pes 2012 is tökéletesen megy mostmár- ki sem dobál. Valaki megoldás?

Előre is köszönöm a segítségeket. Fikázó nagyképű emberek mellőzzenek...



2012. jún. 7. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
XBOX BACKUP CREATORRAL MEGNÉZED A JÁTÉK "MEDIA ID"-JÉT, GOOGLE KERESŐBE BEÍROD: XBUC, A JOBB FELSŐ RÉSZEN AZ ABLAKBA BEÍROD A JÁTÉK "MEDIA ID"-JÉT, AMIT KIDOB LETÖLTÖD, MINDIG A LEGFRISSEBBET, EZT EGY BOXBAN MEGFORMÁZOTT PENRE RÁMÁSOLOD A "HORIZON" NEVEZETŰ PROGRAMMAL, AZUTÁN BE A BOXBA A PEN, A SYSTEM-STORAGE FUNKCIÓNÁL ÁTHELYEZED A BOX TÁROLÓJÁRA(VINYÓ, MEMCARD), EZUTÁN TÖRÖLSZ EGY CACHE-T, BOX RESTART ÉS MEGY A JÁTÉK!
2012. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úr isten ... :| elég szörnyen hangzik...nem vagyok xbox függő...de megpróbálom megcsinálni. egyébként ez nem fogja kivágni a flash-t? vagy valami más gond nem lesz a géppel? a többi játék menni fog ugyan úgy? mindenesetre nagyon szépen köszönöm a választ.:)
2012. jún. 9. 01:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Backup Creater-rel, hogy kell megnézni a media id-t?
2012. jún. 9. 02:06
 4/6 anonim ***** válasza:
én csak mellékesen mondom hogy amikor flashelik a gépet akkor automatikusan a dashboardot is kéne frissiteniük, jobb helyeken igy van! vagyis most ennek kéne rajta lenni 14719.0
2012. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen már az van rajta. De ugyan úgy nem fut a játék. :/ de minden más saját magam által kiírt xgd3-as játék megy...
2012. jún. 23. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:
sajna akkor nem tudom
2012. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!