Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Lcd tv-t érdemes venni?

Milyen Lcd tv-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Márkára gondolok , 82cm kell. 130 - 140 ezret szánok rá..
2009. júl. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lg full Hd-t kapsz és tök jó, hogy most Lg ... pont milyen sorozatszámú van, azt a depo.hu, vagy az arukereso.hu -n nézd meg
2009. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Lg nekem az van plazmában a nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezt a márkát kapod a legjobb ár-érték arányban... 28/F
2009. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is plazmapárti vagyok!
2009. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
LG vagy Samsung. Én ezt a kettőt javaslom, nekem Samsung LE32B530P7W típusú TV-m van és nagyon elégedett vagyok vele. Ha most veszed, görög utat kapsz hozzá ajándékba.
2009. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nekünk a család teljes jövedelme nincs ennyi! Jól megy a gazdagéknak!
2009. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csakis a SONY vagy PIONEER de ezeket nem kapod meg 100 ezerbol ebben a kategoriaban tenyleg az LG a legjobb nekem Panasonic van nincs is vele baj. arra gondolj mindig hogy mire fogod tobbnyire hasznalni es ugy valassznekem a Panasonic nagyon bejott Xboxra jatszani de eloadas HD-ben az LG sokkal elethubb szingazdag de ha bluray elvezu vagy akkor csakis SONY
2009. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lg vagy Samsung talán Sony,Philipset ne.
2009. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!