Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet megoldani füstgépné...

Hogy lehet megoldani füstgépnél hogy csak a padlóra fújja a füstöt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy füstgépet ami csak a padlóra nyomja ki a füstöt. Láttam több videót ahol felszáll meg minden de sokaknál lent marad ez a folyadéktól függ vagy a géptől és hogy lehetne megoldani?

2012. jún. 21. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lassan kell eregetni, és a földre kell tenni. Több csövön menjen ki a füst, és lassan.
2012. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
le kell hűteni a füstöt és így a padlón marad.
2012. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Haverom DJ neki 2 gépe van, az egyiket úgy oldotta meg hogy a füstkivezetésnél egy hosszabb csövet tett rá és a cső végére pedig egy olyan tuningot tett rá hogy felül nem engedte hogy kimenjen a füst ezt kb 10 cm es vasdarabbal oldotta meg és a füstöt kifújásnál nem szórja szét csak alulra fújja, és ha jó a levegő viszonylag akkor az a földön marad.
2012. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a tuningos nagyon jó ötlet jó lenne kép hozzá. A füstöt pedig úgy lehetne lehűteni hogy a folyadékot beraknám a fagyóba?
2012. jún. 21. 11:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja, igen, le kell hűteni. Egy hűtőgépszerelő tud ilyet gányolni, egy kiherélt mobilklímából
2012. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És amúgy a gép teljesítményétől függ hogy a földre fújja csak? Egy 700w-osat néztem egy közepes méretű szobába kellene.
2012. jún. 21. 11:17
 7/19 A kérdező kommentje:
És akkor a hűtést azt magába a gépbe kéne belerakni hogy miközben fújja vagy előtte lehűtse magának?
2012. jún. 21. 11:23
 8/19 anonim ***** válasza:
utána hűtsd le. Esetleg... próbálj ki autós elektromos hűtőnek a hűtőrészét rágányolni valami dobozra, vagy egy hűtőládára fúrjál 2 lyukat amin be-ki megy a füst, benne meg hideg van. Jégakkuval rásegíthetsz :) Szóval baromi egyszerűen megoldható
2012. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

második vagyok

csinálsz egy 40x40x25 cm-es fa dobozt amibe belevezeted a füstöt csővel.a doboz teteje levehető,itt rakod bele a jégakkut és a másik végén kivezeted a már lehűlt füstöt.Nem is kell hűtőgépszerelőnek lenned...

2012. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy valaki folyékony hidrogént rakott bele és mivel az hideg ezért lent marad. Ha én is azt raknék bele károsítaná a gépet?
2012. jún. 21. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!