Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha leginkább csak multizni...

Ha leginkább csak multizni akarok (Cod6,7,8. , Battlefield3. ) Akkor melyik consolt érdemesebb venni? Xbox live 360 Slim 160gb vagy Playstation 3 160gb?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
xbox 360 Slim, de nincs 160-as, csak 250 gb-os!
2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha multizni akarsz ps3 kicsit jobb a grafika meg élethűbbek a szinek és nem kell fizetni az online játékért.Meg haverom 2 honapja kapot xbox megvette hozzá az mw3-at és szabájosan belekarcolt a tü a bluray-be.Ps3 lézer olvasós szóval ez biztos nem lesz gond meg jobban is néz ki.
2012. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ádám_111 válasza:

Az xboxba nincs is blueray!!!

Ha csak multizni akarsz egész nap egész este éveken keresztül akkor ps3 mert az nem kell fizetni az online támogatásért! Nekem xboxom van és szerintem sokkal jobb a live mint a ps3-on!

2012. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"szabájosan belekarcolt a tü a bluray-be"

Azt a hétszentséges jószagú úristen!!!

Ekkora baromságot 100 csillió éve nem olvastam, ezért garantáltan megérdemled a "legnagyobb gyökér a gyakorin" címet. :D

2012. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1, te nagyon okos ádám az xbox360 és a ps3 is blurayt használ...

2, ebben igazad van tényleg nagy gyökér a haverom azt mondta nekem hogy berakta a lemezt elindította és krak.Gondolom baztatta az xbox-ot de nem biztos talán gyári hiba

2012. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez az pubi, égjél még, égjél még!!! :D
2012. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Terminatorfiling, látom nagyon kened vágod a témát...

Hogy a kérdésre válaszoljak: a multiplatform játékok lényegében ugyan olyanok mind a kettőn, de a PS3 pár dologban jobb mint az xbox, főleg, ha exkluzív címekkel is akarsz játszani.

2012. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Eddig azon vacilláltam hogy Xbox vagy PS3. tegnap átmentem haveromhoz ,nahyon semmi különbség nincs kettő között de nekem ,xbox kontrollere sokkal kényelmesebb meg grafikai különbség szerintem nincs.Vagy még is? Mert én nem nagyon vettem észre a különbséget.
2012. jún. 23. 10:50
 9/22 A kérdező kommentje:
exluzivval nem nagyon akarok. leginkább call of duty multi szériákkal.
2012. jún. 23. 10:51
 10/22 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben xbox, de azért én átgondolnám még egyszer az exkluzívakat, mert tényleg nagyon jók. Meg azt is vedd figyelembe, hogy xbox-nál évi 10K a multi. Viszont ha csak fps-ekkel akarsz játszani akkor én PC-t vennék, a cod-okhoz nem is kell túl erős gép.
2012. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!