Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meik laptop érné meg jobban...

Meik laptop érné meg jobban játszásra? Asztali azért nem kell mert suliba is kell vinem. Lent vannak a linkek nem a legfullosab játékal akarok játszani azt hozzá teszem.

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]



2012. jún. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A második és harmadik esélyes, egyértelműen az i5 gyorsabb az I3-nál (konkrétan a linkben szereplő, mert nem mindég igaz, a második szám is számít), de az 525M jobb valamivel az 520M-nél, de nem olyan sokkal, tehát a harmadik a legjobb vétel. (De ha sokkal drágább a másodiknál, lehet a második is.)
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az a aptop amiben i5 van az meeik játékokat vinné?
2012. jún. 26. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
meg hány magos proci van benn?
2012. jún. 26. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. A gépekhez értek, de én nem játszom, úgyhogy nemtudom. De a fiamnak ezt vettem értettségire (megy főiskolára, aztmondta jó gép kell):

[link]

Állítólag szinte minden játékot visz, még a felső kategóriásokat is. De ezt nagyon olcsón sikerült megvenni, mert 240-250 a rendes ára.

2012. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Packard Bell és az Asus nem ajánlott. A Dell Inspiron gépek sem a legjobbak.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!