Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez hány watt? 230-240v/50Hz/0.3A

Ez hány watt? 230-240v/50Hz/0.3A

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
690W
2012. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69
2012. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Basszus! Ezt elkúrtam!
2012. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

P=U*I

230V*0,3A=69W

2012. júl. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát srácok nem.

A U*I formula csak egyenáramű cuccnál működik.

Váltakozó áramú résznél: P=U*I*cosφ. Ahol a φ az feszültség és áram közötti fáziskülönbség. Mondanom sem kell ez pár dologtól függ, pl a fogyasztó jellegétől is.


A kérdező viszont nem erre kíváncsi - és rosszul kérdez. Igazából nem is értem miért kérdezi meg kétszer ugyanazt a dolgot.

A kérdezőnek van egy aktív hangfala ( nem is tudta, hogy ez aktív szerintem ) és a hangszóróknak szeretné tudni a teljesítményét - ami természetesen nem egyenlő az itt közölt adatokkal. Amit itt látunk az az az áramfelvétele a cuccnak. Sokkal jobban járna a kérdező ha pontosan leírná a hangdobozok típusát és nem csak a márkáját, amit előző kérdésben is megírt ( lusta vagyok visszakeresni a kérdést ). Típus alapján már lenne esély megmondani a zenei teljesítményt.

2012. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Altec Lansing 221
2012. júl. 5. 07:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Kemény és kimerítő ( 20 másocperces ) google:


What does the Altec Lansing 221 system bring?



-50 Watts of Total System Power

-25 Watts RMS

-Compact Subwoofer (BOOM!!!)

-Built-In Controls

-Headphone Jack

-Total Connectivity

-Quality Stereo

-Distinctive, All-Decor Styling

-Color-Coded Cables

-Shielded Satellites

2012. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!