Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol be a gépem állando...

Nem kapcsol be a gépem állando kattogás. Help?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt a géppel (asztali), ma próbálnánk bekapcsolni, mire az állando kattogásba kezd. Nem történik semmi, nem tölt be semmit, csak kattog. Egy ismerösöm szerint a vinyója ment tönkre.

Viszont az tele van adatokkal, és iszonyatosan kétségbe vagyok esve, hogy vissza tudom-e azokat nyerni. (már ha tényleg a vinyóval van a baj)



2012. júl. 4. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ütemes kattogás a vinyóra utal és remélem legközelebb átérzed, hogy másolatok nélkül az adataid a halál farkán lógnak... (ez most tanács volt)

Berakhatod mobilként egy másik pc-be, akkor eldől tutira.

Nekem az egyik fej szakadt le, mikor ilyen kattogós lett.

2012. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és ha a másik gépen sem történik semmi? mármint ott sem jó? állítólag van valami program, amivel vissza lehet állitani? meg ha csak szektor hiba?! (gözöm sincs amugy, hogy miröl beszélek, csak az elmult orában probáltam egy kis tudást összekaparni 1-2 embertöl/forumbol, hogy nyugtassam magam...)


egyébként karácsonykor kaptam a laptopot, szinte minden nap elterveztem hogy átrakok mindent ide, de olyan soknak tünt az a (kb) 80 giga. tudtam hogy a lustaságom fog megölni..

2012. júl. 4. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:
HDD Regeneratorral lehet egy próbát tenni ha szektorhibás, ha fejhibás akkor kuka az adatokkal együtt. De még az első esetben is maximum 30% az esély hogy valamit le tudsz róla még szedni.
2012. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!