Megéri ps33-t venni most, vagy várjak a ps4-re?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam 1 év és jön a ps4.Megéri még venni egy ps3-t?Ugyis rohadtdrága lesz még a ps4,engem az érdekel ha kijön hogy fognak a 3-ra jönni a játékok?
2012. júl. 12. 00:05
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs nem 33-as csak 3-as xD
2012. júl. 12. 00:05
 2/5 anonim válasza:
35%
xbox360 vagy pc jobban megéri....
2012. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

PS3 jobban megéri.


Egyrészt, elméletileg hamarosan csökkentetni fogják az árát, másrészt a konzolra már egy rakás játék (köztük év játéka, év grafikája díj nyertes exkluzív játékok) érkezett, amíg azokkal te elleszel, addigra a PS4 is rendelkezni fog egy kedvezőbb árral és jópár system-seller címmel.

2012. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Előzőt tudom ismételni:


PS3 jobban megéri, mint a box (PC az már más kérdés, de szerintem annál is jobba megéri).


- PS3-ra már rengeteg jó játék van

- PS4 kezdetekben drága lesz és kevés játék

- úgy is jön majd egy PS4 slim változat, azt kivárnám a helyedben

- még semmit sem tudunk a PS4-ről, lehet hatalmas csalódás lesz (bár 3 PS után azért már lehet bízni Sony-ban, de azért várjuk ki, hogy pl. mit akarnak kezdeni a Gaika felvásárlásával, stb.)

- tényleg hamarosan csökkenteni fogják a PS3 árát, pontosabban az új kiadás, a super slim árát (szerintem 50 dollárral lesz olcsóbb, tehát 50k körül adhatják majd, de várjunk a hivatalos bejelentésre), viszont ezért valamit ki kell spórolni a super slim változatból, ami valószínűleg a lemezfogadó cucc fog megszenvedni, és ilyen lesz: [link]

2012. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!