Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri? Szakitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri? Szakitsak vele vagy várjak hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
a barátommal lassan 2éve vagyunk egyutt olyan szokásai van hogy igérget össze vissza például hogy igy találkozgatunk meg úgy és aztán nem lessz belőle semmi meg képes a foci végett lemondani a találkozásunkat mert az szerinte fontosabb meg olyannal jön nekem hogy fáradt szóval mindig van valami..de ezt már ö is bevalotta többször hogy ezek csak kifogások..és én megbocsájtottam neki.. mi tévő legyek?meg egész nap képes nem jelentkezni..aztán meg elvárja hogy mikor találkozzunk jópofát vágjak már többször próbáltuk megbeszélni de úgy tesz mintha fel se fogná hogy mivan..mert ez igy nagyon nincs rendben...de viszon vele veszitettem el nagyon szeretem és nagyon ragaszkodok hozzá ő eddig a legkomolyabb kapcsolatom és attól is félek hogy nem találné jobbat..meg nem akarom elvesziteni ezt a sok időt...

#leo21
2012. jún. 26. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Adta valami jelét, hogy változni készül, pl azt hogy elkezdte? Különben várhatsz ítéletnapig. Amúgy ennél a csávónál jobbat simán találnál.
2012. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még nem adott semmi féle jelet ck még mindig igérget meg mindent énrám fog már sza hogy én vok mindig a vita okozoja ugy jön ki.
2012. jún. 26. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Senki sem tud megváltozni. Olyan van, hogy egy ideig az illető normálisabb, de később vissza fog állni minden a 'normális' kerékvágásba. Ráadásul Te is mindent megbocsátasz neki, minek változzon, ha neked így is megfelel?

A másik: nem maradunk azért egy kapcsolatban, mert 'félek, hogy nem találnék jobbat', 'nem akarom elveszíteni ezt a sok időt' stb.

Ne csinálj már hülyét magadból!

2012. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!