Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 at vagy ps3 at vegyek?

Tudatlan010110 kérdése:

Xbox360 at vagy ps3 at vegyek?

Figyelt kérdés

1.A battlefield3 at akarnám vele játszani melyiken lenne szebb a játék mert azt hallotam h a xbox dx9 a ps3 dx10 es ,1366x768 ba játszanám

2.És le lehet netről tölteni játékot mint pcn a tört verziókat elég a csak single playert



2012. júl. 16. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Le lehet tölteni, de csak Xbox-ra, mert ha jól tudom ps3-ra nehéz játékot szerezni, Xbox-ot, meg akármelyik torrent oldalon találsz. Ha Xbox-ot veszel, akkor a nem eredeti játékokhoz flashelteni kell. Így elveszik a live, és nem tudsz multizni.
2012. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
battlefieldnek pont az a kényege ha multiba játszasz flesselt gépen meg te soha nem fogsz
2012. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ha csak egy játék érdekel, vagy csak multiplatform játék érdekel, akkor teljesen tökre mindegy melyiket veszed. PS3 legnagyobb előnye az ingyen multi és az exkluzív játékok, hogyha te letölteni akarod a játékot akkor a multi alapból ugrott, és ha csak BF3 akkor az exkluzív is tökmindegy, tehát tényleg mindegy melyik konzolt választod.

2. Mindkét konzolt lehet flashelni, régen a boxot könnyebb volt, de a slim box úgy tudom már ugyanúgy bonyolult. PS3-ból meg csak 3.55 alatti konzolt lehet flashelni, olyat meg csak használtan találsz.

2012. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a mostani PS3-at vissza lehet butítani. De igaz, ha csak kegy játékkal akarsz játszani, akkor kontrollert nézd, meg a külsőt, mert tök mindegy, ha CSAK egy játékkal akarsz játszani...
2012. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hülyeség kontroller alapján konzolt venni.
2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg az, még ha csak egy játékkal akar játszani akkor sem fontos.


Egyébként nem tudom, hogy tényleg vissza lehet-e butítani a PS3-mat, itt 4.20-ról is lehet downgrade-lni, és elég egyszerűnek hangzik, de nem tudom, hogy igazi-e:

[link]

2012. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!