Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple szakértők van egy kis...

Apple szakértők van egy kis gond az iPoddal, letöltés után beakadt és semmit nem hagy csinálni. Bővebben lent! Szerintetek van megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval, letöltöttem az iPodomra egy programot, ilyen 'tacebook messenger' féleség, és ahogyan minden letöltésnél, rámentem, leszedte, elkezdte feltelepíteni majd kiírta hogy újraindítás, és akkor elsötétült a képernyő, és középen fehéren meg ott volt a kis betöltés jel, ahogy mindig, csak most az a probléma, hogy így maradt az egész.. Se kikapcsolni,se kilépni, se semmit nem lehet... Viszont ugynezt a programot leszedtem az iPhoneomra is, és ott csak újrajndította és ennyi, viszont belépés után kidob a menübe. Szerintetek valamilyen úton módon meg lehet csinálni az iPodot?? Előre Is köszönöm!

2012. júl. 20. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

jailbreakelve van?


amúgy ha van iphone minek ipod ?

2012. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őő az nemtudom mi, mert az iPod a barátomé, nekem meg a napikban lett iPhoneom, úgyhogy abszolute hülye vagyok hozzá...:/
2012. júl. 20. 02:18
 3/3 anonim ***** válasza:
hát így nem tudom elmagyarázni, nézz utána mi az vagy kérdezd meg a haverod
2012. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!