Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az univerzális távirányító...

Az univerzális távirányító rossz lehet?

Figyelt kérdés
Nincs meg a kód a Panasonic tvmhez.Az univerzális távirányító automatikusan megkeresi, a tv kikapcsol.Amikor be akarom kapcsolni a tvt az univerzálissal nem tudom.Remélem érthetően írtam le.
2012. júl. 21. 16:36
 1/2 anonim válasza:
A számokkal is próbáltad bekapcsolni, mert az én TV-m az univerzális távirányító ki-be kapcsoló gombjával kikapcsolható, de bekapcsolni csak a számokkal lehet, és akkor már a nyíllal tudok csatornát váltani. Az is lehet, hogy több kód van a TV-hez, és keress tovább.
2012. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, azóta megoldódott a probléma :D én butaságomon múlott, nőből vagyok,na :)
2012. szept. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!