E-book olvasók, Kindle, vélemények? (kérdések lent)

Figyelt kérdés
Kindle-be lehet memóriakáryát tenni? Audiofile-okat lejátszik? Egyáltalán jó e-book olvasó, vagy van jobb? Megéri az árát? Melyik fajtát érdemes venni?

2012. júl. 21. 19:36
 1/7 senkisemtudja válasza:

Mp3 lejátszásra mp3 lejátszót javaslok, a Kindle optimális könyvolvasásra, mp3 lejátszás tekintetében az amazon által forgalmazott hangoskönyvek megfelelő lejátszása lehetett a fő szempont, ettől egy zenelejátszó gazdagabb funkcióválasztékot tud.

Könyvolvasásra az eink kijelzősek javasoltak, a kindle keyboard (kindle 3) tűnik nekem a legszimpatikusabbnak a fogását tekintve, de a lapozási teljesítményt tekintve a kindle 4 ugyanaz ráadásul olcsóbb is. Szerintem mp3 lejátszást ne erőltesd, ekkor viszont lényegtelen a memóriakártya.

Könyvolvasásra a sima 79 dolláros kindle (kindle 4) kifogástalan, nem kell jobb, mp3 lejátszásra vegyél egy Sandisk Sansa Clip+ lejátszót, amibe tehetsz microSd kártyát is.

A könyvolvasás alatt persze nem azt értem, hogy bármilyen szkennelt pdf-et elolvasol vele, hanem ebook olvasóra optimalizálható, tipikusan sima folyószöveget.

2012. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen olyan kellene, ami mp3-t is tud, mert e-book-ot és audiobook-ot olvasnék vele, gyakran egyszerre (mármint könyv olvasva + ugyanaz hangoskönyvben)...most ezt egy Samsung Monte telefonon csinálom és már nagyon unom, hogy át kell konvertálnom minden könyvet, hogy olvasható is legyen + a telefon is megnyissa


tableteken meg nem jó az olvasás a tükröződés miatt, ugye?

2012. júl. 21. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A kindle zenelejátszási képességei: play, pause, előre lépés, vissza lépés. De pl. nem lehet mappákba rendezni a zenét, minden az ömlesztett, audio mappába kerül. Olvasni viszont kitűnő.
2012. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor leteszek róla, egy időre biztos - hangoskönyvek lejátszása normálisan fontosabb egyelőre....ha meg sorszámoznom kell a fájlokat, meg nem lehet beletekerni, akkor nem vagyok előrébb...



Más e-book olvasó, ami esetleg tud normálisan mp3-at lejátszani? létezik ilyen?

2012. júl. 22. 11:35
 5/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami olyan tablet, ami nem tükröződik olvasáskor?
2012. júl. 22. 11:35
 6/7 senkisemtudja válasza:
Ha kipróbálnál egy Kindle-t, vagy más ebook olvasót, akkor nem akarnál tabletet olvasásra.
2012. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
www.konyv-olvaso.hu/kindle-fire/ ezen az oldalon van egy csomó érdekesség meg leírás , remélem segítettem
2012. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!