Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van Vágydobozod? Működik?...

Van Vágydobozod? Működik? Sikersztorik, kérdések, vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem van és a legjobb dolog az életemben hogy felfedeztem ezt a módszert. Ti hogy vagytok vele?
2011. júl. 8. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még róla, mesélsz hogy ez mit takar?
2011. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hallottál róla, csak nem így emlegették. A vonzás törvényével foglalkozó könyvek, filmek ismertetik azt a módszert, hogy fogsz egy cipősdobozt, belerakod azokat a dolgokat, amiket el szeretnél érni (pl. újságból kivágott kép egy 5-ös BMW-ről, vagy egy tengerpartról, ha oda akarsz eljutni). Minden nap meg kell nézni és koncentrálni arra, hogy ez a tiéd.


Tudom, hogy sokan nem hisznek a vonzás törvényében, de nekem működött, megcsináltam ezt a dobozt, a tetejére ráírtam, hogy "ez már az enyém", és egyre több dolog már tényleg az enyém. Kettő kivételével, de ebből egy alakulófélben van. :)

2011. júl. 8. 11:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Így már megvan, a Titkot olvastam és láttam is:) Akkor én is rá voltam zsongva, de annyira nehéz koncentrálni minden nap, hogy abba is maradt. Siker élményem utoljára ilyen módszerrel gyerek koromban volt, az viszont be jött 2 órán belül :)
2011. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
És kisebb dolgokkal kezdted? Vagy neked is bejött a BMW? :D
2011. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Egész kicsi dolgokkal, pl. sikerüljenek jól a vizsgáim, vegyenek fel az áhított munkahelyre. Ezek bejöttek, de itt még nevezhetjük véletlennek.


Aztán nemrég a francia tengerpartra vágytam, mert még sosem voltam. Kerestem róla képet, beraktam a dobozba, koncentráltam meg minden. Senkinek sem beszéltem róla. Ez volt kb. májusban, néhány napja pedig felhívott egy ismerősöm, akinek a gyerekeire sokat vigyáztam már, hogy nyáron nyaralni mennek, és örülnének, ha elkísérném őket, állják minden költségemet, cserébe napi 2-3 órát a gyerekekkel kéne lennem. És találd ki, hova megyünk? Bretagne-ba, a francia riviérára!!! Azóta tudom, hogy működik. :)

2011. júl. 8. 11:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Helyha...:) Ez nem semmi, no lehet én is kipróbálom ezt a dobozkát!:)
2011. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen, bejött ;)

Bár én táblára emlékeztem, hogy arra dobta fel a pasi a cikkeket, képeket...

De Anyukám megcsinálta, van rajta C30 Volvo, az álomházunk-ezek még folyamatban vannak. Előtte volt egy kép egy laptopról, a sok vizualizációnak hála, most arról írok.

Mindenképpen hasznos dolog ;)

2011. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Ez nagyon jól hangzik, lehet csinálok egy ilyent.


Lenne pár kérdésem!

Minden nap nézegetni kell?

csak képeket lehet berakni, vagy cetliket is bizonyos dolgokkal?

szerelemben is lehet hatása?


Köszi előre is!


L/20

2011. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, a filmben táblával csinálták, csak nekem a doboz tűnt kézenfekvőnek, igazából mindegy szerintem. :)


A szerelemben is működik a vonzás törvénye, bár konkrét személyt nem javasolnak bevonzani vele. Én mindenképp ajánlom hogy nézz szét pár ezzel foglalkozó oldalon, esetleg olvass könyveket, hogy megértsd a dolgot, mert az én leírásomból nem jön le a módszer, attól, hogy berakod a dobozba, még nem lesz ott a ház előtt másnap az álomkocsi. :)


[link]


[link]


Ezeket az oldalakat ajánlom, az utóbbin fórum is van. :)

2011. júl. 8. 14:23
 10/21 A kérdező kommentje:

A párkapcsolat bevonzásáról azt tudom, hogy le kell írni egy papírra, hogy milyen legyen. Külső és belső tulajdonságokat egyaránt. Így mehet a dobozba. Konkrét személyre azért nem javasolják, mert ha nem ő való neked akkor az univerzum úgysem engedi, hogy bevonzd az életedbe.


Írd le, hogy "A párom 29 éves, diplomás, szeret úszni, magas, megbízható stb." Szóval pontosan határold körbe, hogy milyet szeretnél. :)


Remélem működik! :)

2011. júl. 8. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!