Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Javaslat: kérdésért ne kapjunk...

Javaslat: kérdésért ne kapjunk pontot. Igy csökkenne a teljesen felesleges kérdések száma. Pl. Uborka terheli a gyomrot? - és ez óránként más zöldséggel. Vélemények?

Figyelt kérdés
Én az ételek-italok oldalt szerettem legjobban, de már szinte nincs értelme válaszolgatni. Veszed a fáradtságot, leirsz egy receptet, a kérdező vissza sem néz rá. Gyermeteg, főzéshez mit sem értők " tojják" a kérdéseket.
2010. nov. 1. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, bár én nem pontokért megyek puszta unalomból volt már úgy hogy én is írtam ki h*lyeségeket. És sokan vannak így, mint én, hogy unalomból... szóval nem segítene az sem.. =/
2010. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tovább megyek, a válaszokért sem kellene!

a szerkesztőknek annyit kellene feltételül szabni, hogy a kérdezőnek meg kellene bizonyos időn belül (pl. 2 hét) adnia, melyik válasz jött be legjobban a gyakorlatban.

(ha nem válaszolja meg, 2 hét kitiltás az oldalon a kérdezés kiírástól és válasz-adástól)

2010. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes felvetés, támogatom. Ment a pont.
2010. nov. 2. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Hát én úgy ahogy van le....om a pontozást.
2010. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem mindenki, aki értelmes és őt érdeklő kérdést tesz fel, az k.vára le..arja a pontokat.

legalábbis én így vagyok ezzel.

2010. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

tényleg értelmetlen kérdésre adni pontot. (én pl. 1x kérdeztem, mert már feltúrtam érte a világhálót, de itt sem jártam sikerrel. 1 választ kaptam, az is arról szólt, hogy nincs megoldás. sokra mentem a kérdésemmel.)

inkább benneteket olvaslak, és időnként égnek áll a hajam, de néha jókat röhögök rajtatok. persze válaszolni is szoktam időnként.

az a baj, hogy ez az oldal információcserére lenne kitalálva, de inkább pontszerző versenynek nézem. tényleg csak azt kéne jelezni, amivel tud valamit kezdeni a kérdező. a többi nem kap semmit. így nincs sértődés, és nincs versengés sem. a hasznos választ sem kéne kiszázalékolni, elég a jó-nem jó. mert attól, hogy a kérdező szerint nem jó, lehet másnak pont megfelel. nem jutalomért adunk tanácsot, vagy véleményezünk, és ne legyen büntetés, ha valakinek másképp gondolja.

2010. nov. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem sem nagyon érdekelnek,mert ugy sem adnak semmit érte.
2011. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!