Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon Szeretnék Egy Hordozhat...

Nagyon Szeretnék Egy Hordozható (kerek) CD lejátszót, Lehetőleg Minél Olcsóbban. Milyet ajánlotok? 2-3000 forintért.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért? Egyiket sem és mindegyiket. Azért egyiket sem, mert ennyiért csak trágyát kapsz. Viszont azért mindegyiket ebben a kategóriában, mert legalább nincs különbség köztük.
2009. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért kell így leszólni??

Nyugodtan kérdezd az eladót, szívesen tanácsot ad, melyik miért jó. A te célodra kitűnő lesz! Sok örömöt hozzá!

2009. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság már inkább MP3 vagy MP4 lejátszókat árulnak, ezeket jobban megéri megvenni, mert egészen kicsik, számítógépről akár 10-20 lemeznyi zenét (2-4-8GB)is rátölthetsz...

Van bennük rádió is, nagyon jó a hangjuk!


Az én gyerekeimnek is volt DiscMan-jük, de már évek óta nem használják, előbb MP3-Playert utána MP4-Playert vettem nekik.


Éppen pár hete kaptak egy szuperjó MP3/MP4 lejátszót, a fiamé 16GB-os, a lányomé 8GB-os (de ebben kamera is van).

A YouTube-ról letöltik a számokat, átkonvertálják, rátöltik a lejátszóra és akár a videóklippeket is nézegethetik zenehallgatás közben.

Van benne rádió, fotóalbum, magnó (hangfelvétel), játékok, a rádióról is tud felvenni, szóval egy csomó mindent tud.


A DiscMan-ben állandóan cserélgetni kell a lemezeket, külön még a lemezeket is tárolhatod, cipelheted, nem beszélve arról, hogy a CD-lemezek elég sokba kerülnek...


Szóval, én lebeszéllek róla, van ennél már sokkal praktikusabb és korszerűbb készülék is! :D

2009. júl. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat.Tulajdonképpen azért szeretnék venni egyet,mert nagyon sok számot letöltöttem a legnagyobb videómegosztó portálról,és ha a számítógépen játszom le,nagyon sokszor megakad a felvétel,és félek,hogy előbb-utóbb ezt megsínyli a számítógép,és tönkre megy.Egyébként sajnos ennél sokkal nagyobb összegért a közeljövőben nem fogok tudni venni,ezért tettem így fel a kérdést.
2009. júl. 16. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem leszólás akart lenni, hanem a tények ismertetése.

Viszont ennyiért nem nagyon kapsz mp3 képes discmant.

Egyébként lejátszástól nem fog elromlani a pc sem. Az, hogy akadozik azt jelenti, hogy hibás a fájl, vagy gyenge a géped. De nem ettől fog elromlani.

(1.)

2009. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!