Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valami probléma adódott az...

Valami probléma adódott az mp3-asommal, neve Cripton Pico. Vajon miért nem akarja felismerni a gépem?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon is jól működött. Egy nyakba akaszthatós mp3asról van szó. Mikor lemerül, az adatkábel segitségével rácsatlakoztatom a gépre, és fel kell hogy töltődjön. De már régen is használtam. Most meg amikor rácsatlakoztattam a gépre, akkor felismeri a Device-t, a Total Commandernél us jelzi, hogy egy uj Device csatlakozott, de mikor rámegyek ott fent arra a betűre (nállam i ), akkor azt irja ki, hogy válasszak egy másikat, mivel ezen nincs semmi.. Valyon miért nem akarja megnyitni??? Mi lehet a baj??
2012. júl. 29. 18:50
 1/1 anonim válasza:

Uborka alakú?Bár elvileg ez mindegy, nekem volt egy ami tönkrement.Szerintem a memória adta meg magát.

Ha sehogy nem tudod életre kelteni, akkor esetleg vidd el egy pc szaküzletbe, nézesd meg.Bár lehet érdemesebb egy másikat venned.

Ha használtat akarsz, akkor itt nézd meg [link]

2012. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!