Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itthon meg az albiban is...

Kelist kérdése:

Van itthon meg az albiban is egy gépem. Hazajöttem elhoztam a winyóm (nem hordozható, nincs rajta op rendszer). Rátettem az itthoni gépre, de nem akarja felismerni csak, ha megformázom. Hogy ismertethetem fel vele formázás nélkül?

Figyelt kérdés

Első és legfontosabb, hogy számtech analfabéta vagyok! (Gamer) De a problémám óriási!

A hozott winyón nincs oprendszer. Ez egy 120Gb-os winyó. Másik gépból lett kiszerelve. Mikor rádugtam az albis gépemre az egyből felismerte, de az itthoni az nem. Csatlakozása még azzal a régi nyáklemezes rendszerrel megy. Az itthino gép eredeti winyója sata1-es. Xp van fent.Azt meg nem akarom, mert adatok vannak rajta a diplomamunkámhoz. Boldog Karácsonyt!


2011. dec. 24. 13:46
 1/1 anonim válasza:

A jumperek jól vannak elhelyezve benne?

[link]

2011. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!