Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jack audiokábel átalakító?

Jack audiokábel átalakító?

Figyelt kérdés

Vettem egy Ozone Onda ST fejhallgatót, (2db jack aljzat van, mindkettő 3,5mm egyik a hanghoz, a másik a mikrofonhoz)

És néztem átalakítókat, egy olyan kéne hogy 2.5 mm Jack átalakul 2db 3.5mm jackké. Olyat találtam hogy 2.5mm átalakító 2db RCA kimenetté. Ebbe az RCA-ba lehet csatlakoztatni a 3.5mm-es jacket?



2012. júl. 31. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet rca-ba jack-et csatlakoztatni,max forrasztással,de azt kerüld el. ilyen átalakítót pedig nem fogsz találni,mert a 3.5 mm jack sztereo a 2.5 mm MINI jack pedig mono,így nem lehet átvinni a hangot normálisan:/
2014. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!