Komoly ez a nem mai PS2 probléma? (Részletek lenn! )

Figyelt kérdés

Kaptam barátomtól egy PS2-tőt játékokkal, gondoltam az Xbox-os korszakom után végigviszek 1-2 játékot rajta mielőtt vennék egy X360-at. SCPH-70003-as széria, amihez még a külső tápegység van. Észrevettem, hogy kicsit forrósodik már félóra, óra játék után is. Ekkor találtam rá erre a 2005-ös cikkre: [link]


Pontosan 2004. októberi a táp, ami beleesik ebbe a küszöbbe. Kérdésre kitérve: Kell félnem, hogy tűzvészt okoz? Ha nincs használva a konzol akkor teljesen áramtalanítom. Így nem lesz probléma?



2012. aug. 1. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor cseréltesd be!

Bár nem tudom, a haverod használta a PS2-t?

Mert ha nála nem volt probléma, akkor lehet nálad se lesz.

2012. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Használta, csak nála is úgyszintén le volt nyomva a hosszabbító amikor nem használta. Láttam, 5 ezer forint egy új, erre meg már ennyit nem szeretnék költeni. Köszi a válaszod!
2012. aug. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!