Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asus N61JV-JX252V laptopomon...

Asus N61JV-JX252V laptopomon wifi probléma (nem kapcsolódik be az Fn+F2-vel). A részletek lentebb. Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy Asus N61JV-JX252V laptopom.

Olyan gondom van hogy valamiért nem tudom előhozni a wifit, elállítottam valamit (valószínűleg az egyik rendszer visszaállításnál, vagy nem tudom). Leszedtem minden drivert, de valamit lehet nem raktam vissza.

Ha megnyomom az Fn+F2-t akkor behozza a wifi ikonját, de nincs benne a pipa jel (azaz hogy bekapcsolt), ha még egyszer benyomom akkor is ugyanaz az ikon jön be (nem az áthúzott ikon hogy kikapcsolt).

Mi lehet az oka?

Ha elindítom az Atheros Adapter Monitor Utility-t akkor azt írja ki hogy Disconnected.


Köszi. [:)]


ui: 3 hálózati kártyát jelez a gép,telepítgettem mindent össze vissza, nem tudom köze van-e hozzá:

Hálózati kártya Atheros AR8131 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.20)

Hálózati kártya Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter #9

Hálózati kártya Qualcomm Atheros AR9285 Wireless Network Adapter



#Asus N61JV-JX252V #Fn+F2
2012. jún. 15. 16:37
 1/2 anonim válasza:

engedélyezzed a a wifit fn + F2 vel utána operációs rendszer függő.


XP:vezérlőpult--> hálózati kapcsolatok

vista/win7--> vezérlőpult hálózati és megosztási központ--> bal oldalon adapterbeállítások módosítása

nézzed meg hogy nincsen -e letiltva a port még plusszba ha igen akkor engedélyezd. ha meg nem akkor sajna nem tudom.

(saját tapasztalat)

2012. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már megoldódott.

Segítség a hasonló cipőben járataknak:

A legtöbb laptopon van egy gomb (enyémen elhúzható), amivel ki lehet kapcsolni a wifit :)

2012. jún. 23. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!