Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad Clone vagy eredetit éri...

Ipad Clone vagy eredetit éri meg jobban venni? Nem mindegy szerintem hogy 25k vagy 150k? A Klónban akármit letölthetek ingyen az eredetiben meg csak apple store oldalról pénzért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 15:56
 1/5 anonim válasza:

Itt egy teszt hamis Iphone-ról.

[link]

2012. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért az se mindegy, hogy szétesik a kezedben használat közben vagy nem. Márpedig egy klón telónál ez sokkal esélyesebb mint az eredeti modellnél.

Egy ilyen klónra max. java alkalamzásokat meg játékokat fogsz tudni feltenni. Már ha egyáltalán engedni.

Az Apple App store-ban meg azért vannak ingyenes dolgok is.


Az se mindegy, hogy 25 vagy 150-be kerül az igaz, de aki 25ért egy ilyen vackot vesz az meg is érdemli. Már egy használt 5ezer forintos telefon is jobb egy klón mobilnál.

2012. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ah, mikor értik már meg, ez NEM egy hamis Nike polo, amit ugyanugy tudsz viselni, használni, csak esetleg rosszabb minőség.



A klon csak külsőre hasonlit, funkcióban, felhasználásban teljesen más, az eredeti nyomába sem ér. Az igazin ios oprendszer van, a clonon egy kínai mtk.

2012. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hehehe XD


1. Az Apple Store-ból nem csak pénzért tudsz letölteni, tele van ingyenes alkalmazásokkal is :D


2. Aki 25.000-ért vesz egy iPad klónt, az meg is érdemli, mert az ember 5 perc után legszívesebben a földhöz vágná (én így voltam vele) Egyébként ha jól tudom a kínai iPadokon valami régi őskövület Android fut.


Összességében: Ha csak felvágni akarsz vele hogy: húúúú, van egy tábla pc-d, akkor vehetsz kínai vackot (bár nagyon felvágni se tudsz vele, mert ha valaki kézbe veszi, akkor inkább 2 perc után visszaadja), ha használni is akarod, akkor vegyél iPad-et.

2012. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a klón almák semmit nem érnek. Akkor vegyél inkább egy olcsó kínai androidos tabletet. Jobban jössz ki használhatóság terén...
2012. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!