Multigod97 kérdése:

Miért utáljátok az Applet?

Figyelt kérdés
Mármint, ugye most pereskedik és szerintem teljesen jogosan mivel, a Samsung ellopott rengeteg szabadalmát. Mindeki írja mindenhol, hogy milyen szar az Apple, meg hogy mi a $z@r+ képzelnek? De a Samung most az LTE szabadalmak miatt akar visszaperelni. Amúgy én egy boldog iPod touch 4g, iPad 2 és retina Macbook tulaj vagyok, szoval ott vagyok a témában.

2012. szept. 1. 16:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Pontosan le tudnád írni, hogy a perben mikre térnek ki amúgy konkrétan? Van véleményem csak nem szeretnék hülyeséget írni.
2012. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom az Applet, de nem vagyok jó véleménnyel róla.

Nem a készülékről, mint müszaki eszközről, hanem a "körítésről".

Olykor túlárazottnak érzem ( de ha valaki csak azzal tud meglenni, úgyse tudom meggyőzni, mert azt mondja megéri), meg sok a felhajtás körülötte.

Ok, otthon vagy az alma téméban? De az összehasonlításhoz, a kijelentésekhez a másik rendszert és készüléket is ALAPOSAN kell ismerni és naponta használni, mert csak akkor lehet megalapozott a vélemény.

A Samut is ennyire ismered?

2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

Ha használod őket, még nem azt jelenti, hogy értesz hozzá, persze te lehetsz kivétel, de a legtöbb ember ilyen.

A pereskedésük nem jogos. Össze-vissza perel mindenkit, gyerekesen viselkedik, egyszerűen utálom az ilyet. De szerintem nem vagyok egyedül. Az óvodában sem vesznek ennyire komolyan dolgokat. A Samsung külsőleg sem hasonlít az Apple-re, de levédette, hogy külsőleg a telefonok egyenesek, és lekerekített sarkúak legyenek. Szoftverileg meg egyáltalán nem. Persze, hogy ugyanazok az appok megtalálhatóak benne, de az minden telefonban.

A Samsung idáig nem pereskedett volna, mert most is van előzménye, és jogos a pereskedése. Ha az Apple szívózik, akkor a Samsung visszavág. Várható volt.

Remélem érthető volt. Ez nem negatív dolog, csupán 1 vélemény, szóval nem belekötni semmibe.. :)

2012. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem, én isemerem, apple fejlesztő vagyok. És a Samsungot is ismerem, legalábbis, már használtam mindenféla eszközüket. És véleményem szerint, teljesen jogosak a perek, amiatt is mivel a samsung írt egy könyvet az SII hiányosságairól összehasonlítva az iPhone 3Gs-el, amiben kb. Azt írják le, hogy miben kéne jobban hasonlítania rá. A másik ok meg ez: [link]
2012. szept. 1. 17:09
 5/40 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
43%
Ez a per óvodás szinten van.Már annyira ráért az Apple hogy kitalált valamit.A Samsung is nyilván unatkozik ezért visszaperelt.Az Apple termékek különben nem nagy eresztések főleg az iPhone nem az.Meg jelentősen túl vannak árazva az Apple termékek(mondjuk ez igaz a Samsungra is)
2012. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De mért kamu az iPhone, a legjobb OS van rajta és 50 millio ember nem tévedhet.
2012. szept. 1. 17:19
 8/40 anonim ***** válasza:
54%

#5

[link]

Azóta fény derül a titokra! :)

2012. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Azért a vásárlók száma nem perdöntő.

Mert asztali gépre fordítva a dolgot szerintem a MAC jobb és STABILABB rendszer és mégis az MS rendszert használják MILLIÁRDNÁL is többen...

Erre mit mondasz?? Ennyit a számokról...

2012. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Viszont azért is használják olyan sokat a Windows-t, mert nincs lekorlátozva, mint az Apple-nél, hogy csak Mac-ekre lehet rátenni.
2012. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!