Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is utáljátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is utáljátok az ilyen párocskákat?

Figyelt kérdés

Voltam táborban és a csoportunkban volt egy párocska. Egyfolytában nyalták-falták egymást, és egyáltalán nem zavartatták magukat hogy mi meg tökre zavarban vagyunk, mert beszélgetni nem lehetett a cuppogó,szörcsögő hangoktól és ha máshová mentünk akkor jöttek utánunk.

A tejszínhab az volt a tortán mikor a csaj belenyalt a srác fülébe és megkérdezte: ugye nemsokára szexelünk?

És voltunk 15-en. Nem savanyú a szőlő, de sem én sem mások nem így viselkedtek a párjukkal.


2012. aug. 17. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

De engem is szokott rohadtul.

Ha ismeretlenek bunkó módon feléjük fújom a füstöt aztán elhúznak.Ha meg ismerősök megmondom menjetek már a pi*sába..

2012. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
DKV bérletpénztárnál egyszer végighallgattam egy 20 perces csókcsatát. Mit csatát...háborút b*szdki :D Hó eleje volt, vasárnap este, tehát gondolhatod mennyien voltak. Látszott, h sokakat zavar, de én csak vigyorogtam/nevettem magamban :D
2012. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

uh... ez azért már tényleg gáz. Én azt utálom, ha egyedül megyek vásárolni, és a mellettem lévő kasszánál egy párocska várakozik, majd amikor meglát a csajszi, akkor gyorsan elkapja a pasiját, és szó szerint ledugja a nyelvét a torkán, aztán meg kéjesen vigyorog, olyan arckifejezéssel, hogy "na ki a király?" :D

Ez megtörtént velem. Legalább 3x eljátszotta ezt, és negyedszerre a barátommal mentem. Ő meg csak megölelt hátulról és tiszteletteljesen elsétáltunk a fizetés után. :) Jó érzés volt. Azóta nem láttam a csajt!

2012. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenki van tisztába azzal, hogy mit illik és mit nem, egy társaságban!

De érthető ha szerelmes az ember, ilyenkor nem létezik racionalitás!


Engem ez baromira nem zavar!

Lehet kihasználnám az alkalmat és a többiekre való tekintettel beoltanám őket a szokásos "Menyetek szobára" dumával.

Talán még viccet is csinálnék belőlük, vagy elsütnék pár geget de ezt pusztán csak azért hogy a többinek is nevethessenek egy kicsit.


Ha csak egy két embert zavarna a társaságban, akkor biztos hogy nem foglalkoznék a jelenséggel.

Vagy is, versenyeznék velük és én is becsajoznék! :D

2012. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huszas korosztály, a srác 23, a csaj is kb.

Hát de gyerekek, ezt 6 napon keresztül... És akkor néha ránknéztek és ilyet szóltak, hogy ugye látjátok hogy hogy be vagyunk indulva?

Elképesztő volt.

2012. aug. 17. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
sok az irigy ember :/ én szimplán lesz@rom neked miért fáj más boldogsága?
2012. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menjenek el! Elmebeteg egyedek! Rettenetes eset!
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
jah fúj! smárol 2 ember mert szeretik egymást és élvezik egymás társaságát! Undorító pfejj!
2012. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

csak a tábor miatt kérdeztem a kort ;)


hát az tény hogy mindennek meg van a határa...ez már túlzás volt szerintem...engem is zavarna...mi a párommal sose csókolózunk vadul társaságba, vagy olyan helyen ahol sokan vannak: pl: bolt...


N22

2012. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!