Xbox 360, vagy PS3 a jobb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen jellegű kérdést találsz itt a GYK-n keresgélj és olvasgass, amúgy meg mindenki a sajátját fogja Isteníteni, igaz nekem Xbox 360-om van, amivel teljesen meg vagyok elégedve és nem is szándékozom váltani! :)


De tényleg, amit mondtam nézz körül, írd be a keresőbe, hogy Xbox 360 vs PS3 és ki fog dobni egy csomó ilyen jellegű kérdést!

2012. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cloofer ***** válasza:

PS3.


Blu-Ray, 3D, Normális Internet, Ingyenes Multiplayer, Jobb Exkluzív Címek.


Csak ennyit mondok :)

2012. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy az ismerőseidnek milyen gépük van hogy tudjatok együtt multizni.Nekem mindkét gép megvan.Nézd meg a you-tube-on az Xbox360 vs PS3 Frame rate összehasonlításokat és utána döntsd el.
2012. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Cloofer ***** válasza:
Frame Rate-k alapján a legidiótább dolog dönteni mellékesen...
2012. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert szinte tudtam hogy ez lesz a kis kedvenc konzolról nem lehet semmi rosszat mondani de mivel némelyik fan majomnak csak egy féle konzolja van nem is tud objektív módon nyilatkozni róla.Akkor azt is mond el hogy tavaly mikor a PSN feltörték 30 millió ember banki adatait és egyéb dolgokat zsákmányoltak a Hacker-ek.És nem kell az a hülye duma hogy ettől biztonságosabb lett a PSN.Mert ez olyan kb: mint ha egy bankból nyúlnák le a pénzedet vagy adataidat én oda többet még dióhéjat sem tennék be megőrzésre.Ja meg hogy többet ilyen nem lesz."a kivétel erősíti a szabályt"!!!
2012. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint a PS3 előnyeit szabad csak méltatni a hátrányait nem.Az Xbox360-ról persze mindent lehet mondani csak azt nem hogy jó.Ezt nem nagyon értem.Ez egy PS hozzászólás egy oldalról aki nem annyira elfogult:

Az első modellekben amiben a Cell/RSX is 90nm/90nm-esek voltak azok minimum 200W-ot maximum 380W-ot zabáltak. A 65nm/90nm-es modellek már 160W/280W-ot ettek, de a 65nm/65nm-esek már 130W/280W-ot. Az újabb Slim modellekben 45nm/65nm-es procik vannak amik 100W/250W-ot esznek már csak. Ebben a legújabb Super Slimben 32nm/28nm-esek lesznek már a cuccok, így csak 80W/180W-ot esznek majd! Ezért éri meg megvenni, illetve lecserélni a régebbi modelleket.

2012. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg a két konzolra elérhető exkluzív címeket és amelyik tábor felhozatala jobban bejön, azt válaszd!

Személy szerint nekem ebből a PS3 lett a befutó és nem bántam meg! :)

2012. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mind a kettő jó.

Multiplatform címeket viszont kizárólag boxon told.

2012. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy az Xbox Live-on most már elérhető a youtube és hamarosan Skype is lesz rajta.A 12 hónapos Live 7500Ft ami visszaosztva havi Kb. 600Ft!

[link]

2012. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!