Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a hiba erősítővel?

Mi lehet a hiba erősítővel?

Figyelt kérdés
Állandóan recsegett hangfal, annyira nem értek hozzá, de mindig csak a baloldali kezdett el recsegni, aztán mindkettő. Amikor speaker-nél mindkét hangfalat a jobbosra kötöm, akkor nincs semmi gond. Tipp?
2012. szept. 9. 13:30
 1/8 anonim válasza:
Szerintem a végfok kezd kimúlni, vagy nincs jó hűtése a végfoknak, vagy nem ntudom
2012. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha csak jobboldali hang szól mind két hangszóróból, akkor nincs gond, addig amég a baloldali speakerbe nincs bedugva semmi,de amint bedugom oda egyik hangfalat a jobboldali is elkezd recsegni:S
2012. szept. 9. 14:27
 3/8 Karesz6969 ***** válasza:

Semmi baj a végfokoddal...

A szetereo poti miatt recseg, fújd be kontaktspray-val, vagy ha így is recseg cserélni kell.

2012. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni kontakt spray-t?
2012. szept. 9. 18:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre jó lenne nekem mono-ba is, de gépen hol lehet azt beállítani, hogy az egész mono legyen?
2012. szept. 9. 18:09
 6/8 Karesz6969 ***** válasza:
A szteró-mnonó átkapcsolóval...gondolom mert nem ismerem a gépedet, milyen erősítőről beszélünk??
2012. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hifi, SONY MHC-AG220. De számítógépre gondoltam, a hifin nem lehet állítani semmilyen sztereo-mono átkapcsolásával:D
2012. szept. 9. 20:52
 8/8 Karesz6969 ***** válasza:

Én még mindig a kontakt spray favorizálnám, nem az a megoldás, hogy a hibát figyelmen kívül hagyod mert a másik fele is hamar elkoszolódhat a potinak és akkor egy oldal sem lesz jó.


Vagy VMD-52 vagy Kontakt 60/200, de jó választás lehet még a Kontakt 61/200 is.

A jellemzőket, árakat itt tudod megnézni:


[link]

2012. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!