Vettem egy kismagnót. USB lejátszásra alkalmas. De nem ismeri fel a pendrive-ot. Egyáltalán a pendrive-ot jelenti az USB vagy csak azt hogy a számítógépre lehet kötni és azon keresztül hallgatni?

Figyelt kérdés

Egyébként ilyen.

[link]

A műhelybe vettem, gondoltam felnyomok egy csomó számot azt neki a munkának.

:(


2012. szept. 9. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában (de nem) mindegyik pendrive jó bele.

Nekem Telefunken van, hasonló. A használati útmutató azt írja, hogy:

"Egy USB vagy SD/MMC adathordozó behelyezése esetén előfordulhat, hogy a készülék vagy az adathordozó statikus

töltés miatt lefagy. Indítsa újra."

Van egy kapcsoló rajta, ahol lehet választani, hogy USB vagy SD kártya van-e benne, azt kapcsold az USB-re.


A hosszabbítós megoldást (számítógépről viszont pont nem támogatja.


Olvasd el a használatit, amit adtak hozzá!

2012. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A használatiban semmi konkrét nincs csak annyi hogy kapcsoljam

SD/USB állásba.

VISZONT

kártyaolvasóval is próbáltam amivel még a telóm kártyájáról a csengőhangokat is lejátsza.

Tehát a pendrive a hibás.

De most akkor ha vennék is másikat honnét tudjam hogy jó lesz-e ???

:((

2012. szept. 9. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A Telefunkennél:

"Hogyan kezelje az USB-funkciót


Az USB adattárolónak a kapacitása nem korlátozott.

Az MP3 Flash playerek, USB tároóleégysgek és USB HDD merevlemezek modelljeinek sokasága miatt nem

garantálhatjuk, hogy minden 1.0 és 2.0 verziójú USB készülék támogatott.

Egy USB adattároló csatlakoztatásánál előfordulhat, hogy statikus töltés miatt a készülék 'lefagy'. Hajtson végre egy újraindítást.

 Csatlakoztassa az USB csatlakozónál.

 Állítsa a FUNCTION kapcsolót az USB/CARD helyzetbe.

 Nyomja meg az USB/CARD gombot hogy átkapcsoljon az USB- és SD/MMC funkció között(csak a STOP mód alatt).

 A kijelzőn megjelnik az „USB“ felirat és az adatok beolvasásra kerülnek. Az adathordozót nem kell bekapcsolni.

A dalok és albumok összszáma megjelnik.

 Várjon a kezelésével amig nicsenek teljesen beolvasva a adatok, hjogy elkerülje az adatkárosodást. Ha nincs

csatlakoztatva adattároló vagy nem olvasható akkor megjelenik a NO FILE felirat a kijelzın.

 Az első dal lejátszása automatikusan kezdődik.

 Lejátszás megállítása: nyomja meg a STOP gombot, megjelenik a dalok és albumok száma a kijelzőn.

Adattároló eltávolítása

 Távolítsa el az adattárolót annak egyszerő kihúzásával.

Hogyan használja az SD/MMC funkciót

Adatároló behelyezése

Figyelem!

Ha fordítva helyezi be a kártyát az nem olvasható. A kártya vagy az azon lévı adatok így megkárosodhatnak.

 Tolja be a kártyát az SD/MMC feliratú résbe ütközésig.

 Állítsa a FUNCTION kapcsolót az USB/SD állásba.

 Nyomja meg az USB/CARD gombot, hogy váltson az USB- és a SD/MMC funkció közül.(csak a STOP módban).

 A készülék beolvassa az MP3/WMA adatokat és a kijelzın megjelnik a daloknak a száma.

 Várjon a használattal amig a tartalom teljesen be van olvasva, hogy biztosra menjen, hogy minden adat be van

olvasva. Ha nicns csatlakoztatva adathordozó, a kijelzın megjelenik a NO CARD felirat.

 Az elsı dal automatikusan elindul.

 Megszakítása: nyomja meg a  STOP gombot és a kijelzın megjelenik a dalok száma.

Adathordozó eltávolítása

Távolítsa el a kártyát annak benyomásával. Ekkor hallani fog egy kattanást és a kártya kijön. Húzza azt ki.

Utalás:

Az SD/MMC csatlakozó elsıbbséget élvez az USB csatlakozóval szemben ha mindkettı foglalt. Az ezek közti

átkapcsolás csak a STOP módban lehetséges. Egy egy USBn át folyó beolvasás megszakad amint bedug egy SD/MMC

kártyát. Ekkor elkezdıdik a kártyán lévı elsı dal lejátszása. Egy egy SD/MMC kártyán át folyó beolvasás megszakad amint bedug egy USB adathordozót. Ekkor elkezdıdik az SD/MMC kártyán levı elsı dal lejátszása."


Kérj egyet kölcsön, ha lejátssza, akkor olyat vegyél!

2012. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a részletest...nekem nincs hozzá sok szöveg :)
2012. szept. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!