Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes várni? Most vegyek...

Érdemes várni? Most vegyek tévét vagy várjak karácsonyig?

Figyelt kérdés
Tv-t szeretnék venni, nem tudom, lesznek-e karácsony előtt akciók. Eddig sosem figyeltem ezt az elektronikus cikkeknél.
2012. szept. 19. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor én akartam vásárolni, szintén abban gondolkodtam, hogy majd a karácsonyi akcióban. A család tv-szerelője azt mondta, hogy: karácsony előtt kb. másfél hónappal és utána kb. másfél hónappal nem szabad ilyesmit venni, mert:

akkorra minden olyan készüléket felújítanak, amiket korábban már garanciális időszak alatt visszavitt valaki, és az akció keretében azt is piacra dobják. Karácsony után pedig azokat árulják, amiket még ezek közül kellett nekik visszavenni.


Tehát vagy veszel még október vége előtt, vagy csak február végén, a teljesen új szállítmányokból, különben könnyen beleválaszthatsz.

2012. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy karácsony előtti akciók lesznek és ha sikerül kifoghatsz TV-ket jó áron,de azt mondom ha nem sürgős várd meg a Januárt akkor vannak igazi leárazások mert ami ünnepekkor megmaradt ki szeretnék pörgetni.(Ezt tapasztalatból mondom)
2012. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pontosan így van, ünnep előtt minden vacakot kiárusítanak.

Én januárban vennék.

2012. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JulesM111 ***** válasza:
Szia, Első válaszolónak teljesen igazaa van, tényleg mindent igyekeznek ilyenkor elpasszolni, járthatsz jól, és rosszul is. Garit adnak, félreértés ne essék, csak kinek van kedve az ezzel járó tortúrához...
2013. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
SEMMIKÉPP NE VEGYÉL AKKOR TV-T .ÚJRACSOMAGOLT ,HIBÁS ,JAVÍTOTT ADNAK.."KÉSZLETKISÖPRÉS"
2016. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!