Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360ra melyik a legjobb...

XBOX 360ra melyik a legjobb tekken? És amúgy a tekken vagy a mortalkombat a jobb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 10:49
 1/3 anonim válasza:

Én tekken párti vagyok, talán azért mert azon nőttem fel :D 8 éves voltam, mikor megkaptam a tekken1-et, azóta minden részét kipörgettem.


Az összes közül a legjobb rész szerintem a 3, viszont az csak ps1-re jelent meg. Gépre letöltöd torrentről, ps1 emulátorral lehet vele játszani.


Xbox360-ra a tekken 6 és Tag2 egyformán jó. A tekken 6 az 5 folytatása, pár új karakterrel, és egy nagyon dúrva boss-al. A tag2 a tag1 folytatása, történetben semmi köze a rendes tekken sorozathoz, a lényege hogy az eddigi tekken részeknek majdnem minden karaktere benne van, és egyszerre két karakterrel is lehetsz, a történet meg teljesen új.


A mortal kombatban kevesebb a kombó, és 2D-s a harcrendszer, a hangulata sokkal sötétebb, és alapjaiban véve egy elég dúrván véres játék. Rengeteg extra tartalom van benne, ami hónapokig képes lekötni. Mármint a sima mortal kombatról beszélek most, van xboxra a Mortal Kombat VS. DC Universe, na az egy irdatlan nagy fos. Konkrétan egy "SubZero és a haverok" majomkodás, komolytalan.


Mindkettő remek játék, a leírtak alapján válaszd a neked tetszőt. Én a tekkenre szavazok.

2012. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szerintem a tekken 6ot veszem meg
2012. szept. 30. 15:23
 3/3 Cloofer ***** válasza:

Tekken Tag Tournament 2 a legjobb Tekken (szubjektív)

Mortal Kombat legújabb részénél elé nehéz lesz jobb verekedős játékot kreálni.

2012. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!