Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 és kinect-el kapcsola...

Xbox 360 és kinect-el kapcsolatos kérdéés.!? :D Alul bőv.

Figyelt kérdés

Szeretnénk itthonra xbox 360-at meg szeretnénk hozzá kinectet is + játékokat( engem a dance central 2 érdekel elsősorban :D)

A kérdés az lenne, hogy újonnan hol lehet a legolcsóbban megvenni? akár együtt vagy külön-külön? És mennyibe kerülne? A játékot külön kell megvenni? ha igen akkor az menniybe kerül? :D

Ha tudtok még jó játékokat vagy bármit amitől okosabb leszek, akkor kérlek írjátok meg :)

Köszönöm előre is ::D



2012. okt. 8. 17:13
 1/5 _boti95_ válasza:
Tudok egy weboldalt,a www.gameshop.hu-t ott a 4 GB-s 48900,a 250 GB-s pedig 55900 forinta kinect pedig 30000 forint újonnan de hidd el ezek a szerintem legjobb ajánlatok mert pl.a tescóban több,mint 90000 ft!Én aszondom a gameshopban vedd meg ezeket én is ott fogom!
2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
óóóó tudok én jobb ajánlatot üsd be a google-ba hogy konzol stúdió ott rámész a felsoroltakba hogy mi van ps3.stb és arrra rámész hogy microsoft xbox azon belül alapgép és ott van xbox kinecttel 63.000ft jaaaaaaaaaa és rendelhetö és ajándékba kpsz egy kinect advantures játékot
2012. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az miért jó hogy 4GB-s vagy 260? :SSS

és ha rendelem menniy idő alatt hozzák ki kb.? :)

2012. nov. 28. 16:05
 4/5 anonim válasza:
nem sok kb 3
2012. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az azért jó hogyha több gb-os mert pl a call of duty modern warfare 3 az 7gb-ot foglal és ha 10.000 ft os játékot akarsz venni akkor ha meg van a barátodnak kölcsön kéred és rátelepíted az xboxra. de ha ezt a 63.000ft-osat megrendeled akkor vehetsz hozzá egy 60gb-os winchestert és így ha külön veszed meg a winchestert akkor olcsóbban megúszod
2012. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!