Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A kérdésem a következő:...

Arrrni kérdése:

A kérdésem a következő: Tegnap beszereltem a VGA-t, működött is pár órán keresztül, majd egyszer csak, mintha áramszünet lett volna kikapcsolt és azóta nem tudom bekapcsolni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gépem konfigja: AMD Phenom X4 955 3,2 GHz proci,8GB Kingston HyperX 1600 MHz DDR3-as memória, Gigabyte GA-MA-770T UD3-as alaplap, HKC 550 wattos táp, és egy tegnap vásárolt asus ati hd 7870-es direct CU II-es vga!Pont a Crysis 2-vel próbáltam volna DX11-ben max grafikán játszani, de sem a tápot, sem semmit nem éreztem melegnek, amikor kikapcsolt a gép, kb. 10 perce voltam belépve a játékba!
2012. okt. 9. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3 betű: HKC

A kártya meghajthatta annyira, hogy nem bírta a terhelést. Ha szerencséd van csendben magányosan lehelte ki a füstjét, ha nincs, akkor vitt magával még pár alkatrészt az örök bit mezőkre.

2012. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most leszedtem a gépházat és ha áram alá helyezem, akkor a vga-n zölden világítanak a ledek, ahogy azelőtt is, tehát akkor kap áramot nem???
2012. okt. 9. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, próbálkozz csak vele! Hátha még azt is megölöd, amit első körben életben hagyott a táp!
2012. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozom vele, csak kérdeztem! Köszi a segítséget, akkor elviszem szerelőhöz!
2012. okt. 9. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces, hogy költöttél 200 ezret gépre és vettél egy fos HKC tápot. Mert minek is a normális táp ugye?
2012. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alapból gyengébb VGA volt benne, csak azt cseréltem most, de elvileg az új VGA dobozán szereplő infó alapján el kellett volna bírnia a tápnak! De sajnos nem így történt...
2012. okt. 10. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen a hangfalat rá lehet kötni.
2012. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!