Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Utángyártott vagy gyári akksi...

Utángyártott vagy gyári akksi ill. töltőt vegyek digitális fényképezőhöz?

Figyelt kérdés

A gépem Sony Cyber Shot DSC-H7, NP-BG1 G típusú akksi való bele.

Úgy láttam hogy ha mind a kettőből gyárit vennék, az kb 18 ezer Ft. Hogy éri meg jobban úgy hogy nem menjen a minőség rovására sem? És ne tegyen kárt a gépben?



2012. okt. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én példám: vaterán vettem Canonhoz utnágyártott noname bp-511 akkukat, 2500/db áron. Már pár hónapja tökéletesen mennek, semmi hátrányuk nincs.
2012. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
Az a baj hogy a Sony akksiból csak a gyárit fogadja el de töltőből jó az utángyártott is.
2012. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábban vettem egy Fuji 3D fotó kamerát és egyből vettem hozzá még három tartalék akkut. Az eladó automatikusan utánygyártottat adott és mindegyik kiválóan működik. Így nincs azzal gondom, ami korábban sokszor előfordult más kamerával, hogy kimerül az akku és nem tudok tovább fotózni. Így csak ki kell cserélni az akkumulátort és mehet tovább a felvétel. Az utángyártott akku 3000,- fölött volt valamivel, darabonként.
2012. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utángyártottat vettem, rendelni kellett. A töltő már megérkezett, az akksi még nem :-S . Valóban jó az utángyártott is pótakksinak.

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!