Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márkájú digit kamerát...

Melyik márkájú digit kamerát ajánljátok? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Hobbi célra kellene csak, ünnepeken, nyaralásokon, kirándulásokon használnánk. Az ár annyira nem fontos, talán a százezer a lélektani határ, de picivel több, az még belefér.
2012. okt. 28. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb ami a magyar piacon is kapható ha nem a fotózás a fő célod a sonyi dsc tx20 99e ft ért bár interneten találsz 90 ér is . Ennek van a legerősebb videója ebben a kategóriában és ebben az árban mivel olyan szenzort kapott amit a mobilkamerákban csak jövő év végére fognak forgalmazni és azok is száz fölötti mobilok lesznek. Nekem is ilyen van 5m ig vízálló pici lapos elfér a zsebedben és lencsevédő mehanizmussal látták el. Azon kívül hogy a legerősebb blu ray videót csinálja még van benne vagy 30 féle fotó üzemmód olyan funkciókkal amik a komoly gépeket utánozzák le persze ne számíts nagy felbontásra max 1,5 megapixel ami tűrhető a 16megapixeles szenzor ellenére ,de ezért cserébe olyan videót kapsz hogy én mikor elősször felraktam a gépemre leültem mert nem gondoltam volna hogy ez a kis szutyok leveri a 4 évvel ezelőtt vásárolt majdnem 300 rugós full hd kamerámat mind élességben mind színhűségben ,és az exmor szenzornak köszönhetően dinamikában is hogy a képstabilizátort ki ne hagyjam vagyis én ezt ajánlom neked.

Hátránya is van de én csak egyet találtam bár elég idegesítő dolog: Az akkumlátor blu ray en nem bírja tovább 25 perc felvételnél,talán hideg vízben 30 ,így hiába vettem bele 32gigát,és nem lehet külső tápról használni csak tölteni azt viszont mini usb ről is lehet.Az akksi meg 9e ft körül mozog hozzá.

2012. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsanat, rosszul fogalmaztam.. Videó kamerát keresek. De koszonom a valaszod, ment a zöld kéz. :)
2012. okt. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!