Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van értelme illetve érdemes...

Van értelme illetve érdemes windowson kívüli külső programokat használni? Pl:lemezkarbantartó, lemeztöredezettségmentesítő, programeltávolító stb:ha igen melyik programokat ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ezek általában hatékonyabbak, többet tudnak, mint a beépített programok. Töredezettségmentesítésre és a Defragglert használom, programeltávolításra Revo Uninstaller (kiszedi a program által termelt "szemetet" amit a sima uninstall bent hagy) általános tisztításra CCleaner-t.
2012. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet használom a Windows programjait ha már a rendszer része, de például a Defragglert és CCleaner-t én is használom és jobbnak is tartom a gyári megoldásnál.
2012. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ezek a programok tudják hogy mit kell törölni és mit nem?mert olvastam egy cikket és ott ez volt leírva.
2012. okt. 2. 17:29
 4/5 lindmayer ***** válasza:
100%
én ezekre a beépített programot használom win7-te) és semmi hátrányt nem vettem észre
2012. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ezek a programok jó hatással vannak a gépre?
2012. okt. 3. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!