Melyik tv-t vegyem meg?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik tv-t vegyem meg? És miért ?


[link]


[link]


Ha valaki más tv-t ajánlana kérem vegye figyelembe, hogy 120.000 Ft a plafon :)



2012. okt. 29. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kérdés, hogy a nagyobbat.

32 és 40 inch között elég nagy a különbség, 32 nagyon kicsi, 40 meg már azért simán elfogadható.

Kép minősége nagyjából ugyanaz, max ha egymás mellé raknád a kettőt vennél észre különbséget.

2012. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32 nagyon kicsi???? Hol élsz te ember...
2012. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na most akkor ? :D
2012. okt. 29. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire kell a TV konkrétan? Mert én most vettem Samsung smart tv-t, olyat mint amit linkeltél, csak wifi ready is egyben, szóval lehet rajta internetezni is.

Szép a képe, egyáltalán nem kicsi. De vedd bele azt is, hogy te most full hd-s tv-ket nézegetsz, a csatornák többsége meg nem hdban sugároz, nem lesz olyan hű de szép a kép.

2012. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen tisztába vagyok, hogy full HD és nem véletlenül :) nagy konzol barát vagyok, és főleg letöltött filmeket nézek nem tv-t :) de köszönök minden hozzászólás eddig ment mindegyikre a zöld pacsi :D
2012. okt. 29. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első TV amit linkeltél 60Hz és 50Hz a képfrissítési frekvencia magyarul 1Ft nem adnék érte főleg ha konzolt is szeretnék rákötni.

[link]


A második TV amit szintén linkeltél arra már azt mondom hogy klasszisokkal jobb mint az első mivel 100Hz-es.

[link]


Ezzel a TV-vel tudsz Pl:Internetezni és benne van a játék mód ha konzolt is szeretnél rákötni.

[link]


Vagy esetleg ez a darab igaz picit több de nagyon sok mindent tud.

[link]


Láttam a barátomnál csak 40"-es átmérőben nagyon jók a Smart funkciói eszköz kommunikáció,Sype,Internetes böngésző+wifi stb..Szerintem nagyon eltalált széria az Xbox360-at is rákötöttük gyönyörű volt a kép lagg mentes.


Még annyi Apám-ék is cserélik a TV-t mert már kezdi megadni magát és ugyanebből a szériából a 37"-es átlóval megnézte a spanomét és nagyon megtetszett neki.


Vagy esetleg ez a darab PC monitorként is használható ebben is benne a játék mód.

[link]


Minden esetre az első TV-t felejtsd el higgy nekem.

2012. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!