Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hátrányai vannak a az...

Milyen hátrányai vannak a az RGH-nak?

Figyelt kérdés
Flasheltetni nem akarom az xbox 360 slim 250 gb-os gépemet, mert tönkremehet , tudom hogy az rgh drágább , de milyen kockázatai vannak ? ( olyan választ nem akarok hogy vegyél eredetit , vannak eredeti szoftvereim is )

2012. nov. 2. 13:09
 1/2 revkusz válasza:
Hát ha RGH-s lesz a gép akkor az xbox live ot el felejtheted mert le van benne tiltva de ha nem játszol neten akkor csak elönyei vannak szerintem nem lesz gondod XGD3 as játékokkal sem csak egy valamit nem szabad frisiteni mert akkor elszáll az egész de nekem bejött csak ajánlani tudom mert egyszerübb FTP vel föédobálni a játékokat mint kiirni. De attol még az eredetik mennek rajta. Bár azt nem tudom hogy a slim et már lehet e amikor én csináltattam még nem lehetett.
2012. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm , Liveozni amúgy sem szoktam.
2012. nov. 2. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!