Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy két dolog amit nem...

Van egy két dolog amit nem értek. Tudnátok segíteni? (xbox 360)

Figyelt kérdés

Üdv. Tervezek venni egy Xbox 360-at.

-Hol és milyen árba tudnék hozzájutni? Jasper es kéne lehetőleg slim.

-Hol tudnám Flasheltetni és mennyiért(Lt 3.0 kéne)? -Hűtést feltétlen bele kell majd rakassak hogy ne legyen 3 ledes? Ha igen mi a legolcsóbb megoldás?

-Kontrollerek közül vezetékes vagy nélküli jobb?

-Hogy írjak majd ki 12-13 GB játékot (GTA 4)?

-Winchester-ről lehet játékokat futtatni? ha igen, hogy kötöm össze géppel???

Ahogy keresgéltem neten találtam egy két szót/fogalmat ami nem tiszta: HDMi kábel,XeX menü,FSD, Freestyle Dash, RGH átalakítás



2012. nov. 3. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Jasper alaplapos slim nem létezik.

2. Nem írtál várost, így elég nehéz megmondani. FAT -ot olcsón, de azt még otthon is megtudod csinálni de a szakik kb 4k -ért csinálják. Slimet elég drágán mert a meghajtón egy chipet fúrni kell, és azt nem könnyű megcsinálni, 2011.08 után gyártásút pedig még drágában, mert a meghajtóban PCB -t kell cserélni. Jasper alaplapos FAT nál, és slimeknél felesleges a hűtésmod.

-Vezeték nélküli, mert azzal ott játszol ahol akarsz.

-2 db dvd -re.

-Csak xbox -hoz való HDD ra lehet telepíteni a játékokat. Ha pl egy usb -s 500 gb -os külső HDD kötsz rá, csak 16 gb -ot fog használni (természetesen lehet ide is telepíteni). RGH esetén nincs ilyen

HDMI kábel: Nagy felbontású digitális képet/hangot szállító kábel. Ilyen csatlakozó csak a HD (illetve fullHD) TV -en és monitorokon(?) található.

Xex menü: Azt hiszem így nevezik az RGH xbox menüjét.

FSD=freestyle dash: Ez talán egy másik RGH s menü

RGH: Szerintem ezt csináld flash helyet (én is megbántam hogy flasheltem). Nem kell drága lemezekre kiírnod a játékokat, egy szerűen rámásolod gépről egy külső HDD re vagy pendrájvra, és játszol. Ezt csak esgzer kell megcsinálni.

2012. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah igen, az RGH kb 12k-15k között van, és csak akkor lehet csinálni, ha a dash 2.0.15574 -nél régebbi.
2012. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem. De a golem-en úgy árulnak újonnan slimet hogy eleve flashelve van. az megéri? Külső HDD ra hogy rakom rá? meg hogyha csak 16 gb érzékel az usb akkor mindig le kell töröljem amivel már nem játszok és 1-2 max lehet rajta úgy hogy tudjam használni? Egyébként köszi a választ!
2012. nov. 4. 08:05
 4/5 A kérdező kommentje:
és a Fat tipusu gépekre lehet kötni kinect et? a kinect hez nem kell semmi ilyen módosítás hogy lehessen használni? :D
2012. nov. 4. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Maga a flashelés nem éri meg. Mert lehet, hogy valamikor kiad a microsoft egy új védelmet, ahhoz kiadnak egy új flasht, és megint viheted flashelni. És lehet, hogy az addig kiírt játékaid az új flashelel nem fognak elindulni. Vagy, lehet hogy kiadnak egy új dash -t (az xbox "oprendszere"), és az felülírná a flasht, ezért te nem frissíted. De kijön egy játék, amivel nagyon szeretnél játszani, de nem tudsz, mert ahhoz frissíteni kell, azután meg flashelni...

Telepíteni úgy kell, hogy berakod a lemezt, rámész a játékra, asszem nyomsz egy Y -t, és rámész az installra, majd kiválasztod melyik HDD -re, pendrájvra. 16 gb -ra 2 játék fél rá. A pendrájvra telepítésnek van egy hátránya, pl. a battleield 3, melel of honor warfighter stb. amiknek van HD pack -jük (egy pack, amitől szebb lesz a grafika), azt csak microsoft HDD re (microsoft pendrájvra) lehet telepíteni. De valahogy rá lehet kalózkodni egyszerű pendrájvra is, de még seos próbáltam.

FAT ra is rá lehet kötni a kinectet. Nem kell semmit változtatni.

2012. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!