Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért halkult el a Fülhalgatóm?

Miért halkult el a Fülhalgatóm?

Figyelt kérdés
A számítógépen a fülhalgatóm nagyon elhalkult.... a hangerőszabályzó maxon és a tekerője (hangerőszabályzó a fülesnek a kábelnél) az is maxon van... a játék maxon ... mp3 maxon és rossz... a rádión normális... mi lehet a baj?
2009. aug. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
kezdessz megsüketülni
2009. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. Túl sok zenét hallgatsz hangosan/nagyon hangos a játék.
2009. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
tuti,h nem kezd megsüketülni mert a rádión meg rendesen szól.. nem tudom mi lehet a probléma. Nekem is van egy fülhallgatóm ha a hifimen hallgatom akkor sokkal hangosabb mint amikor a mp4be, ez azért van mert a hifim nagyobb teljesítményű és ezért tud jobban hangosabban szólni.
2009. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első két válaszadónak üzenném, hogy feleslegesen ne írjanak, főleg, ha csak hülyeségeket mondanak.
2009. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neten hallgatod a rádiót vagy külön készüléken?

A rádióknál van egy dinamika processzor ami hangosabb érzést kelt mint egy MP3 zene. Ez a processzálás a halkabb részeket is fölhangosítja és ezáltak hangosabbnak tűnik a zeneszám.

2009. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam... ujrainditottam az este mikro ikapcsoltam ma meg már jó :D:D:D de tényle ne irjanak hülyeséget.... csak a szemem rossz hallani hallok... monyuk egyik fülemre kevésbé ...
2009. aug. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!