Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott 55. 000 Forint, mindenké...

Adott 55. 000 Forint, mindenképp le kell vásárolnom, ha kell ki tudom egészíteni 15. 000 Forinttal. Ti mit vennétek ezért a pénzért? Lentebb.

Figyelt kérdés
Gondltam videokártyára, Radeon HD7850-re, nem tudom Nvidiában ennek mi a megfelelő, olcsóbb-e, de ha írtok valamit, ami jobban tetszik, lehet azt veszem meg :) Egy táblagép amin már lehet netezni és filmetnézni mennyibe kerül? Nincsenek nagy igényeim ezzel kapcs. Holnap délutánig kell döntenem...

2012. nov. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

tabletet vennék... ha mindenképp le kell akkor tablet,mert most kaptam telót :D

van tablet 20E-ért is. de az lócitromot sem ér..

ami normális,lehet rajta kényelmesen netezni,filmezni,stb nagy a memója stb 50-től kezdődik.. az alább nem érdemes menni,mert kakik vannak nagyon..

2012. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, ti mit vennétek, de ha az apróbb betűs részhez is hozzá tudtok szólni, azt megköszönném
2012. nov. 19. 19:15
 3/3 anonim válasza:
A videokártya jó választás de régi gép mellé nem tudnál tenni egy ilyen erős vga-t
2012. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!