Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbi tabletek közül...

Az alábbi tabletek közül melyik a legkevésbé rossz? :D

Figyelt kérdés

Azért teszem fel így a kérdést, mert egyből olyan válaszokat fogok kapni, hogy vegyek Ipadet, Samsungot stb., de sajnos ezekre nincs pénzem. Viszont sürgősen kellene egy tablet, lehetőleg 10 colos. Ezeket nézegettem:

[link]

[link]

Illetve játszik még ő is:


[link]

Csak neki kicsi a kiejlzője :( Viszont szoftveresen erősebb.


2012. nov. 20. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Concorde tab play
2012. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha megelékszel a kisebb kijelzővel, akkor inkább a kétmagos verzió a nyerő.
2012. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

keine ahnung :D

Amúyg elsősorban egyetem miatt lenne rá szükségem. Rengeteget kell nyomtatnom, a papírok mindig elvesznek, drága is, nem is beszélve az 3 kilós könyvekről, amiknek a nagy része megvan e-formátumban is. Ha lenne tabletem, nem kellene ezeket állandóan magammal cipelni könyvtárba/egyetemre stb. Az sok utazás miatt nem túl kényelmes :/ Hm... holnap kimegyek a ConCorde szaküzletébe, és jól megtaperolom mindkettőt, aztán majd eldöntöm, kit választok :)

2012. nov. 20. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö végül milyen tabletett vetél?
2012. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
PLAY-t, hétfőn megyek érte. Eddig mindenki nagyon dicséri, most érkezett meg az első szállítmány az országba. Olyannyira sikeres, hogy már el is fogytak az első darabok, a legközelebbi szállítmány csak januárban érkezik. A Novum sem rossz, bár kijelzőleválásra sokan panaszkodtak, illetve különböző működési hibákra. De szerintem csak az első széria darabjai lettek ilyenek, az is lehet, hogy első körben a selejtet küldték Mo.-ra, és a következő adag már igényesebb lesz. Mert amúgy szoftveresen az is rendben van. Megelégedtem a 8"-lal, így maradat a PLAY. A Navont nem ismerem, a supportjáról semmit nem tudok, a 9.7 IPS-re nagyon sokan panaszkodtak. Ja, és míg ezek csak egy magosak, a PLAY 2.
2012. dec. 16. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon szomoru vagyok hogy már elfogyott ilyent kértem karácsonyra ,most hol vegyünk ilyett ?
2012. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos januárig nem fogtok tudni venni :( Novum érkezik azt hiszem holnap, azt, ha ma megrendelitek, talán még kaptok. Az 9.7-es, és 66e körül mozog az ára.
2012. dec. 16. 16:54
 8/11 A kérdező kommentje:
de egyébként akkora a kereslet a PLAY-re, hogy ha mindenképpen azt szeretnétek, már most rendeljétek elő valamelyik üzletből, mert szerintem a januári szállítmány is hamar le lesz foglalva.
2012. dec. 16. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
ki probáltam egy mintabéldányt hát tényleg nagyon jó .
2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

végül én is szert tetem egy play ,budapest egyik utolso darabjára.

2012. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!