Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivagyok. :' ( Ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivagyok. :' ( Ez nagyon rossz:S Hogyan fájna neki a legkevésbé? :S

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez általános dolog,de jól jönne a segítség! (És nem kellenek a bukó komik.. Köszi.)

Van egy fiú,felvett msn-re,találkoztunk is már kétszer,elvoltunk,de engem nem érdekel.:S Ma is felmentem msn-re,látom,hogy írta,hogy jól érezte magát velem,meg hogy köv. pénteken vagy szombaton ráérek-e..:| És nem azért,aranyos meg minden,de nem szeretnék tőle semmit se.:// Ja,meg msn-re kiírta,hogy:" jól éreztem magam veled" .. És nem azért,de kivok,mert tegnap se volt túl sok kedvem vele talizni.:S Nem akarok gonosz lenni vele..:( Hogy mondjam meg neki,hogy barátok legyünk?? (Amúgy eddig még nem kérdezte meg,hogy járnék-e vele,de nekem eddig úgy tűnik.)


l.15


2010. szept. 25. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

minnél előbb tisztázd vele ezt.

lehetőleg személyesen, úgy mégis emberibb ...

ne várj vele sokat, mert beléd szeret (ha még nem szeretett beléd), és akkor tényleg szenvedni fog.

ma szombat van, ha lehet, délután vagy este találkozz vele és beszéld meg ezt . bisztos rossz lesz, de sokkal rosszabb lesz hogyha vársz és utána kell lepattintani...

2010. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2010. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Így van, állj ki elé, és mondd meg neki, hogy Te max barátként tekintesz rá nem párként.
2010. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..:)

Hát,az a baj,hogy ma nem tudok vele találkozni..:S De majd még gondolkodok rajta,hogy hogy is legyen..:/ Nem akarom téll megbántani..:(

2010. szept. 25. 13:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tud annyira összetörni, hidd el... :) Jobb minél hamarabb elvágni a reményeit.

De olyat ne mondj neki, hogy "maradjunk barátok..." mert az megalázó!

2010. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj valami olyasmit, hogy aranyos meg kedves, de te szeretnéd előre letisztázni, hogy számodra ő inkább a barát kategóriába tartozik.
2010. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

13:23-nak

Igen,azt azért én se akartam mondani neki.:) Tudom (gondolom),hogy nem viselné meg annyira,ha elmondanám neki,hogy legyünk barátok,de akkor is félek,mert kissé olyan depisnek tűnik,szal ez sem javítana sokat a hangulatán..:S Meg bűntudatom van most..:/

2010. szept. 25. 13:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Eleanor,hát igen,vhogy úgy kéne..:):S Csak olyan rossz érzés,mert volt még egy fiú,akit nemrég utasítottam vissza (elég régóta próbálkozott,de mindig mondtam neki,h csak barátok vagyunk),és olyan szomorú volt..:S Előtte mindig boldog volt,viccelődött,most meg csak tőmondatokban válaszolt nekem..:/(Azóta eltelt egy kis idő,mikor közöltem vele,hogy mi van.) Tudom,hogy a 2 fiú nem ugyanaz,de nagyon rossz volt,mikor az a fiú szomorú volt..:( (Bár lehet,h nem pont miattam.)
2010. szept. 25. 13:29
 9/16 A kérdező kommentje:
2. 13:23-nak írtam a az uccsó komim.:D Amúgy előbb nem volt ott neked az Eleanor név??O.O
2010. szept. 25. 13:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Te minden fiút lepattintasz? Akkor te is ilyen kis kényes senkinemjónekem típusú csaj vagy mi, az ilyen csajok teszik tönkre jónéhány ember életét.

Sztem gondolkozz el h mit is akarsz ha semmi nemjó neked.

2010. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!